Analityk biznesowy Zarządzanie - Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Studia na kierunku analityk biznesowy gwarantują nabycie w murach naszej uczelni umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie sprawnie przeprowadzać proces identyfikacji, analizy i weryfikacji potrzeb biznesowych.

Studenci specjalności analityk biznesowy nauczą się prowadzenia badań i oceny oraz dokumentowania modeli biznesowych a także poznają mechanizmy rozwiązywania ewentualnych trudności powstałych na drodze organizacyjnej w biznesie.

Analityk biznesowy to studia dające wiedzę o sposobach zarządzania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu każdy łatwo znajdzie zatrudnienie na każdym szczeblu kariery zawodowej, w tym także w środowisku międzynarodowym.Oprócz specjalności analityk biznesowy w naszej ofercie znajdą Państwo również inne kierunki, takie jak studia psychologiczne. Zapraszamy do rekrutacji.

studia analityk biznesowy

Dlaczego warto wybrać studia — analityk biznesowy?

Marzysz o ciekawym zawodzie z użyciem nowoczesnych narzędzi? Rozważ rozwój kariery jako analityk biznesowy. Jakie studia podjąć? Czego można się nauczyć? Aplikując na stanowisko analityka biznesowego, studia kierunkowe to podstawa. Należy bowiem spełnić wymagania różnych poziomów biegłości technicznej, co pozwoli na analizę wielu danych. Im lepiej rozwinięte są Twoje umiejętności programowania, analizy biznesowej oraz zarządzania z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik komputerowych, tym lepiej będziesz postrzegany jako kandydat na stanowisko analityk biznesowy. Studia na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji Ci to umożliwią! Analityk to kierunek łączący w sobie wiedzę z dziedziny ekonomii, prawa, zarządzania oraz programowania, które są niezbędne do pracy w tym zawodzie. Studia na UWE będą miejscem, gdzie poznasz teorię oraz jej praktyczne zastosowanie. Wszystko po to, byś mógł z łatwością wejść w nowe obowiązki analityka biznesowego.

Opłaty za studia 

488,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość