Analityk biznesowy Zarządzanie - Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Studia na kierunku analityk biznesowy gwarantują nabycie w murach naszej uczelni umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie sprawnie przeprowadzać proces identyfikacji, analizy i weryfikacji potrzeb biznesowych.

Studenci specjalności analityk biznesowy nauczą się prowadzenia badań i oceny oraz dokumentowania modeli biznesowych a także poznają mechanizmy rozwiązywania ewentualnych trudności powstałych na drodze organizacyjnej w biznesie.

Analityk biznesowy to studia dające wiedzę o sposobach zarządzania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu każdy łatwo znajdzie zatrudnienie na każdym szczeblu kariery zawodowej, w tym także w środowisku międzynarodowym.Oprócz specjalności analityk biznesowy w naszej ofercie znajdą Państwo również inne kierunki, takie jak studia psychologiczne. Zapraszamy do rekrutacji.

studia analityk biznesowy

Dlaczego warto wybrać studia — analityk biznesowy?

Marzysz o ciekawym zawodzie z użyciem nowoczesnych narzędzi? Rozważ rozwój kariery jako analityk biznesowy. Jakie studia podjąć? Czego można się nauczyć? Aplikując na stanowisko analityka biznesowego, studia kierunkowe to podstawa. Należy bowiem spełnić wymagania różnych poziomów biegłości technicznej, co pozwoli na analizę wielu danych. Im lepiej rozwinięte są Twoje umiejętności programowania, analizy biznesowej oraz zarządzania z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik komputerowych, tym lepiej będziesz postrzegany jako kandydat na stanowisko analityk biznesowy. Studia na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji Ci to umożliwią! Analityk to kierunek łączący w sobie wiedzę z dziedziny ekonomii, prawa, zarządzania oraz programowania, które są niezbędne do pracy w tym zawodzie. Studia na UWE będą miejscem, gdzie poznasz teorię oraz jej praktyczne zastosowanie. Wszystko po to, byś mógł z łatwością wejść w nowe obowiązki analityka biznesowego.

Opłaty za studia 

568,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość