Analityk cyberbezpieczeństwa

Informatyka - Studia pierwszego stopnia (inżynierskie)

Informatyka - studia inżynierskie I stopnia

Zdobądź pracę po kierunku przyszłości - wybierz specjalność Analityk Cyberbezpieczeństwa

 

Konieczność dbania o bezpieczeństwo w sieci to priorytet nie tylko drobnych użytkowników, takich jak każdy z nas, ale przede wszystkim dużych firm i korporacji. W końcu to one każdego dnia obracają tysiącami danych, niekiedy wrażliwych i osobowych, a także ogromnymi pieniędzmi! Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych korporacji i przedsiębiorstw oraz braku specjalistów na rynku pracy, na UWE stworzyliśmy specjalność Analityk Cyberbezpieczeństwa.

Uczestnicy studiów inżynierskich na UWE mają możliwość zapoznać się zarówno z teoretycznymi podstawami prawnymi oraz IT, z którymi zmierzy się analityk cyberbezpieczeństwa, jak praktycznymi aspektami pracy. W ramach wykładów i warsztatów dowiesz się, m.in. czym są sieci komputerowe, poznasz podstawy elektroniki i techniki cyfrowej, dowiesz się, w jaki sposób administrować dane osobowe czy przeprowadzać audyty bezpieczeństwa danych i analizę zagrożeń,

 

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę oraz kompetencje, które będą uprawniać Cię do pracy Analityka Cyberbezpieczeństwa, postaw na studia inżynierskie na UWE na kierunku Informatyka. Wszystkie zajęcia na UWE prowadzone są w 100% online - możesz więc zdobyć wykształcenie z dowolnego miejsca na ziemi. Postaw na zajęcia prowadzone w formule RealTime Online za pośrednictwem CloudAcademy™ (CloudA™) - innowacyjnej platformie, która umożliwia doskonałej jakości kształcenie na odległość.

 

Studia na UWE to najlepsza okazja dla osób, które chcą jednocześnie łączyć pracę z życiem osobistym. Zdobądź najlepsze, praktyczne wykształcenie - dołącz do specjalistów od Analizy Cybezpieczeństwa!

Opłaty

498,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

brand manager studia
(18) 44 99 103

Natalia Gut

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość

(18) 44 99 101

Michał Kapała

(18) 44 99 102

Nataia Bulanowska