Analityk Cyberbezpieczeństwa

Informatyka - Studia pierwszego stopnia RealTime Online (inżynierskie)

Informatyka - studia inżynierskie I stopnia

Zdobądź pracę po kierunku przyszłości - wybierz specjalność Analityk Cyberbezpieczeństwa

 

Konieczność dbania o bezpieczeństwo w sieci to priorytet nie tylko drobnych użytkowników, takich jak każdy z nas, ale przede wszystkim dużych firm i korporacji. W końcu to one każdego dnia obracają tysiącami danych, niekiedy wrażliwych i osobowych, a także ogromnymi pieniędzmi! Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszych korporacji i przedsiębiorstw oraz braku specjalistów na rynku pracy, na UWE stworzyliśmy specjalność Analityk Cyberbezpieczeństwa.

Uczestnicy studiów inżynierskich na UWE mają możliwość zapoznać się zarówno z teoretycznymi podstawami prawnymi oraz IT, z którymi zmierzy się analityk cyberbezpieczeństwa, jak praktycznymi aspektami pracy. W ramach wykładów i warsztatów dowiesz się, m.in. czym są sieci komputerowe, poznasz podstawy elektroniki i techniki cyfrowej, dowiesz się, w jaki sposób administrować dane osobowe czy przeprowadzać audyty bezpieczeństwa danych i analizę zagrożeń,

 

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę oraz kompetencje, które będą uprawniać Cię do pracy w sektorze  Cyberbezpieczeństwa, postaw na studia inżynierskie na UWE na kierunku Informatyka. Wszystkie zajęcia na UWE prowadzone są w 100% online - możesz więc zdobyć wykształcenie z dowolnego miejsca na ziemi. Postaw na zajęcia prowadzone w formule RealTime Online za pośrednictwem CloudAcademy™ (CloudA™) - innowacyjnej platformie, która umożliwia doskonałej jakości kształcenie na odległość.

 

Studia na UWE to najlepsza okazja dla osób, które chcą jednocześnie łączyć pracę z życiem osobistym. Zdobądź najlepsze, praktyczne wykształcenie - dołącz do specjalistów od Cybezpieczeństwa!

Opłaty

598,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość