Analiza danych

Zarządzanie - Studia drugiego stopnia (magisterskie)

Studia drugiego stopnia analiza danych 

W ostatnich latach konieczność pracy na zbiorach danych m.in. pochodzących z mediów społecznościowych, stron internetowych czy innych miejsc znacznie wzrosła.

Stąd też konieczność kształcenia specjalistów ds. Analizy danych. To właśnie zawód przyszłości, który pozwala bacznie analizować, przyglądać się i oceniać działania firmy!

Uczestnicy studiów magisterskich II stopnia na UWE mają możliwość zapoznać się zarówno z teoretycznymi podstawami Analizy danych, jak i jej praktycznymi aspektami, dzięki kadrze praktyków, którzy wykładają na Uczelni. W ramach wykładów i warsztatów prezentowane są metody pozyskiwania i badania danych, zarządzania informacją, czy wykonywania określonych analiz.

analiza danych

Wybierając studia na specjalności Analiza danych, masz okazję zdobyć zatrudnienie w przedsiębiorstwach różnego typu. Specjalista ds. analityki to obecnie człowiek niezwykle poszukiwany na rynku pracy, który może znacznie poprawić wydajność niejednego biznesu. Praca po studiach jest możliwa wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wsparcie procesów biznesowych. Jako absolwent kierunku zarządzania na studiach magisterskich o specjalności: Analiza danych możesz zyskać zatrudnienie w marketingu, bankowości, ubezpieczeniach, telekomunikacji, a nawet administracji publicznej.

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę oraz kompetencje, które będą uprawniać Cię do pracy Analityka danych, postaw na studia magisterskie II stopnia na kierunku Zarządzanie. Wszystkie zajęcia na UWE prowadzone są w 100% online - możesz więc zdobyć wykształcenie z dowolnego miejsca na ziemi. Postaw na zajęcia prowadzone w formule RealTime Online za pośrednictwem Cloud Academy™ (CloudA™) - innowacyjnej platformie, która umożliwia doskonałej jakości kształcenie na odległość.

Studia na UWE to najlepsza okazja dla osób, które chcą jednocześnie łączyć pracę z życiem osobistym. Zdobądź najlepsze, praktyczne wykształcenie - dołącz do specjalistów od analizy danych!

KATALOG KURSÓW W PRZYGOTOWANIU.

Opłaty za studia

528,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość