Analiza danych

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Studia podyplomowe Analiza danych to kierunek przeznaczony dla absolwentów kierunków związanych z zarządzaniem oraz informatycznych, ale nie tylko.

Jest to doskonały wybór również dla osób, które ukończyły inne kierunki, ale pragną zgłębić swoją wiedzę i zakres kompetencji w zakresie analizy danych. Trwające dwa semestry studia podyplomowe mają na celu kompleksowe przygotowanie absolwentów do podjęcia pracy w zakresie analizy danych, jak i kontynuowania jej ze znacznie szerszym już wachlarzem praktycznych kompetencji. Jeżeli interesuje Cię szeroko pojęte zagadnienie analizy danych, co więcej, wiążesz z nim swoją przyszłą pracę zawodową, zgłoś się do nas!

Analiza danych podyplomowe

Dlaczego warto studiować Analiza danych na studiach podyplomowych?

Podyplomowy kierunek Analiza danych to studia dla osób ambitnych, poszukujących nowych źródeł dodatkowej wiedzy i kompetencji. Podczas studiów nasi studenci będą mieli okazję uczyć się od najlepszych; nasza wykwalifikowana kadra dydaktyczna to doświadczeni wykładowcy oraz fachowcy w swoich dziedzinach, którzy w sposób efektywny i przystępny przekazują posiadaną wiedzę oraz umiejętności. Zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonych, nowoczesnych salach. Prowadzone są zarówno wykłady, pozwalające na zyskanie wiedzy teoretycznej, jak i praktyczne ćwiczenia oraz interesujące i inspirujące warsztaty oraz spotkania. Co więcej, nasi studenci mają również możliwość skorzystania z rozwijających praktyk zawodowych, jak i pomocnych stypendiów.

Analiza danych podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość