Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych
Zarządzanie - Studia niestacjonarne - RealTime Online (hybrydowe) drugiego stopnia (magisterskie)
Poziom
II stopień, magisterskie
Czas trwania
4 semestry
Opłaty za studia
648,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)
Studia magisterskie na kierunku Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych to studia dla ambitnych i myślących przyszłościowo adeptów szeroko pojętej sztuki zarządzania.
Umiejętne kierowanie i administrowanie procesami produkcyjnymi, ich automatyzacją i cyfryzacją to kompetencje cenione w każdej nowoczesnej i dostosowującej się do współczesnych realiów firmie.
Studenci, którzy zdecydują się na kontynuowanie kształcenia wyższego na kierunku Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych, dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, będą w stanie realnie wpływać na nowoczesny rozwój przedsiębiorstwa, na wielu jego różnych płaszczyznach! Jeżeli pragniesz zgłębić swoją wiedzę w zakresie automatyzacji nowoczesnej produkcji i planujesz ambitną ścieżkę zawodową w sektorze zarządzania, dołącz do nas!
Dlaczego warto studiować kierunek Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych?
Nasi studenci, wybierający kierunek Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych, zyskują szeroki wachlarz kompetencji i ugruntowaną wiedzę, ale również możliwość pracy z najnowocześniejszymi sprzętami i programami, na co dzień używanymi w branży. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry naukowo-dydaktycznej. Cztery semestry studiów magisterskich to wykłady, ćwiczenia i zajęcia praktyczne oraz ciekawe i rozwijające spotkania z przedstawicielami sektorów zarządzania produkcją. Dzięki holistycznemu podejściu do kształcenia, nasi absolwenci doskonale radzą sobie między innymi z:
- efektywnym wprowadzaniem niezbędnych zmian i optymalizacji,
- przeprowadzaniem lub kierowaniem procesami automatyzacji, zgodnymi z najnowszymi trendami,
- analizą i doskonaleniem wprowadzanych zmian,
- kierowaniem zespołem podczas przemian technologicznych,
- posługiwaniem się specjalistycznym oprogramowaniem,
- nadzorem nad złożonymi systemami produkcyjnymi.
Program studiów II stopnia
Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych
Studia na kierunku Zarządzanie o specjalności Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie przygotować studentów do efektywnego działania w firmach różnej wielkości, od małych biznesów po duże przedsiębiorstwa. Cały program studiów został skonstruowany przez ekspertów, którzy regularnie zajmują się analizowaniem organizacji pod względem ich procesów. Dzięki studiom o specjalności Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych dowiesz się m.in.:
- jak kierować zespołem podczas przemian technologicznych,
- w jaki sposób sprawnie optymalizować oraz organizować procesy,
- jak wprowadzać innowacje w organizacjach,
- które narzędzia oraz rozwiązania intralogistyczne sprawdzają się w przedsiębiorstwach.
Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.
Forma studiów na UWE
Studia niestacjonarne (RealTime Online) - hybrydowe możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:
Zjazd wykładowy odbywa się na terenie Uczelni w Nowym Sączu (dodatkowo jest transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym oraz zostaje dla Państwa zarchiwizowany, dlatego istnieje możliwość odtworzenia każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie).
Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 5 na semestr (piątek po godzinie 17:00 oraz sobota i niedziela).
Zjazd ćwiczeniowy odbywa się na platformie Cloud Academy™. Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 5 na semestr (piątek po godzinie 17:00 oraz sobota i niedziela).
Raz w semestrze studenci realizują zajęcia o charakterze warsztatowym w siedzibie Uczelni (intensywny zjazd w sobotę i niedzielę).
Zjazd zaliczeniowy odbywa się na platformie Cloud Academy™. Obrona pracy dyplomowej lub projektu odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu. Praktyki akademickie student/słuchacz zobligowany jest do zrealizowania zgodnie z kierunkiem kształcenia.
mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu
Napisz do nas wiadomość
Zdobądź dodatkowe kwalifikacje dzięki programom partnerskim!
Google Cloud
Program "Google Cloud Career Readiness" to inicjatywa umożliwiająca studentom zdobywanie umiejętności w zakresie technologii chmurowych. Uczestnicy programu mają szansę na ukończenie profesjonalnych szkoleń, które są cenione w branży. Te szkolenia skupiają się na budowaniu zaawansowanej wiedzy specjalistycznej z zakresu rozwiązań chmurowych oraz analizy danych.
Program "Google Cloud Computing Foundation" jest inicjatywą edukacyjną, która umożliwia studentom zgłębianie wiedzy na temat podstaw i infrastruktury chmury obliczeniowej. W ramach tego programu uczestnicy mają okazję poznać kluczowe aspekty, takie jak sieci komputerowe, bezpieczeństwo, przetwarzanie danych, sztuczną inteligencję (AI) oraz uczenie maszynowe (ML) w środowisku Google Cloud.