Chcesz rozpocząć studia? Na UWE wciąż trwa rekrutacja, ale trzeba się śpieszyć.

To już ostatni dzwonek, by wziąć udział w rekrutacji na studia! Jeśli dotychczas wahałeś się, czy to odpowiedni moment, by kontynuować swoją edukację - nie czekaj dłużej, bo może być za późno. Nie musisz panikować na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji wciąż trwa rekrutacja. Ale uwaga! Ilość miejsc codziennie bardzo mocno się kurczy!

Na UWE przedłużyliśmy rekrutację do połowy września

Dla wszystkich chętnych, by podjąć studia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu mamy dobrą wiadomość. Rekrutacja, decyzją Rektora uczelni została przedłużona a to oznacza jedno: wciąż masz szanse, by zapisać się na studia, a jednocześnie… czas biegnie nieubłaganie!

Na UWE o przyjęciu decyduje m.in. kolejność zgłoszeń. Oznacza to, że szansę na dostanie się na studia mamy na zasadzie “kto pierwszy - ten lepszy”. Trzeba się spieszyć! Na niektórych kierunkach już zabrakło wolnych miejsc. Nie ma szans, by zapisać się w nadchodzącym semestrze m.in. na studia podyplomowe “Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym”. Również na wielu innych kierunkach rekrutacja powoli dobiega końca - zostały pojedyncze miejsca!

Jak wygląda rekrutacja na UWE?

Jeśli chcesz zapisać się na studia w UWE - nie czekaj. To ostatni dzwonek, by wypełnić niezobowiązujący formularz uczelni: www.wsb-nlu.edu.pl/pl/rekrutacja.

Rekrutacja standardowa odbywa się w kilku bardzo prostych krokach. Jeśli jesteś pewien, że chcesz dołączyć do grona naszych studentów - przejdź do: www.rekrutacja-wsb-nlu.clouda.edu.pl/Identity/Account/Register/ i zarejestruj się. Po uzyskaniu dostępu pozostaje już tylko wypełnić swoje dane, wybrać kierunek, załączyć niezbędne dokumenty i śledzić status rekrutacji. Prawda, że proste?

Dlaczego warto studiować właśnie u Nas?

Jesteśmy jedną z najstarszych i najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Istniejemy na rynku od 30 lat! Przez ten czas wykształciliśmy dziesiątki tysięcy absolwentów, którzy z powodzeniem odnaleźli się na rynku zawodowym. W czym tkwi sukces naszej uczelni? Dokładamy wszelkich starań, by kształcić naszych studentów praktycznie, zapewniając im nie tylko przygotowanie merytoryczne, ale także doświadczenie, które jest niezbędne na rynku pracy.

Dodatkową zaletą jest innowacyjne podejście do nauczania. Podczas gdy inne uczelnie dopiero w czasie pandemii przeszły na nauczanie zdalne, na UWE od lat istnieje możliwość uczenia się z dowolnego miejsca na ziemi! Wystarczy tylko dostęp do internetu!

Czy warto studiować na UWE? Oczywiście, że tak! W przeciwieństwie do wielu uczelni niepublicznych cena edukacji na naszej uczelni jest bardzo atrakcyjny. Atuty zdecydowanie przewyższają wszelkie koszty. Uczelnia cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a w 2020 r. była jedną z najchętniej wybieranych placówek w Polsce, według raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Doskonały poziom kształcenia, pełna swoboda, atrakcyjne warunki i dobre wyniki - czego chcieć więcej? Nie czekaj, tylko zapisz się na UWE, nim ktoś zajmie Twoje miejsce!