Bądź na bieżąco.
Czytaj Bloga.

WSB-NLU z prestiżowym członkostwem w CEEMAN. Co wyróżnia uczelnię?

WSB-NLU z prestiżowym członkostwem w CEEMAN

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu to nowoczesna, stawiająca na interaktywność uczelnia, która nacisk kładzie na praktyczne aspekty uczenia. Studenci nie muszą wcale uczęszczać na uczelnię osobiście. Mogą oni uczestniczyć w zajęciach poprzez nowoczesny i kompleksowy system informacyjny CloudA™. Prestiż uczelni podnosi fakt, że uzyskała ona wyjątkowe odznaczenie i może pochwalić się przynależnością do międzynarodowego stowarzyszenia CEEMAN. To wyjątkowe osiągnięcie, które potwierdza, że studia na WSB-NLU są gwarancją jakości.

Przynależność do CEEMAN - członkowstwo w prestiżowej organizacji

Central and East European Management Development Association (CEEMAN) to międzynarodowe stowarzyszenie, które powstało w 1993 r. Jego głównym celem jest wsparcie edukacji w szkołach biznesu oraz placówkach zajmujących się rozwojem nauk o zarządzaniu. Początkowo obejmowało ono wyłącznie kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie stowarzyszenie zrzesza ludzi oraz uczelnie z blisko 50 krajów na świecie, w tym z Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki Północnej i Łacińskiej.

CEEMAN ustanowiło Międzynarodową Akredytację Jedności. Mogą o nią starać się szkoły biznesu, które świadczą najwyższą gwarancję nauczania. I właśnie do nich zalicza się WSB-NLU. Przynależność do stowarzyszenia jest dużym wyróżnieniem i świadczy o wysokiej jakości kształcenia placówki.

WSB-NLU jest teraz częścią międzynarodowej społeczności, która wspiera jakość procesów rozwoju i zmian w obszarze zarządzania, skupiając się na edukacji, badaniach i konsultacjach. To duże wyróżnienie, które nie tylko podkreśla klasę uczelni, ale także staje się okazją do rozwoju i sprawia, że pracownicy placówki czują się bardziej zmotywowani do pracy ze studentami i ulepszaniem jakości kształcenia. Warto mieć na uwadze, że w Polsce niewiele uczelni może pochwalić się przynależnością do tego renomowanego stowarzyszenia.

Ogromne wyróżnienie dla nowosądeckiej uczelni

Przynależność CEEMAN to ogromna szansa dla placówki WSB-NLU oraz jej studentów. To organizacja, która gwarantuje nie tylko możliwość uczestnictwa w konferencjach międzynarodowych czy programach edukacyjnych, ale także daje szansę prowadzenia dodatkowych badań międzynarodowych. Gwarantuje także akredytację jakości szkół biznesu.

Prestiżowe odznaczenie dla Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University osobiście odebrał rektor uczelni, dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU, podczas międzynarodowej konferencji w Trieście we Włoszech.

WSB-NLU nowa jakość kształcenia

WSB-NLU to uczelnia, która zasłużyła sobie na przynależność do CEEMAN pod wieloma względami. Jej silnym atutem jest to, że współpracuje ona z National Louis University z Chicago, wprowadzając na polski rynek amerykańską jakość kształcenia. Szkoła prowadzi zajęcia w trybie stacjonarnym, zaocznym oraz online - w tym celu korzysta ona z innowacyjnego systemu informacyjnego Cloud Academy, dzięki czemu studenci nie są zmuszeni, aby dojeżdżać do Nowego Sącza.

Obszar zarządzania i biznesu nieustannie się zmienia. Placówki i instytucje, które zajmują się edukacją w tym zakresie, muszą nieustannie podnosić jakość swojej oferty, aby adekwatnie odpowiedzieć na potrzeby studentów. Odznaczenie, jakie otrzymało WSB-NLU świadczy o tym, że uczelnia bardzo dobrze przygotowuje swoich słuchaczy do odnalezienia się w szeroko pojmowanym zarządzaniu. Studenci uzyskują przygotowanie teoretyczne i praktyczne, dzięki czemu świetnie odnajdują się na rynku pracy.

Zaobserwuj nas, aby być na bieżąco

facebook instagram youtube