Cyberbezpieczeństwo

Studia podyplomowe z zakresu Informatyki

Przedstawiamy jeden z naszych najpopularniejszych kierunków podyplomowych z zakresu informatyki – Cyberbezpieczeństwo.

Te trwające dwa semestry studia stworzone zostały z myślą o absolwentach informatyki i kierunków pokrewnych, ale także osobach z tytułem licencjata i magistra innych kierunków, pragnących poznać świat IT od strony cyberbezpieczeństwa. Studia te są odpowiednim wyborem dla osób bez większego doświadczenia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, które pragną dowiedzieć się, jak administrować dane osobowe, wykonywać audyt bezpieczeństwa czy analizę zagrożeń

Jeżeli tego rodzaju zajęcia leżą w zakresie Twoich zainteresowań, zgłoś się do nas i już dziś dołącz do grona naszych studentów!

Cyberbezpieczeństwo

Dlaczego warto studiować Cyberbezpieczeństwo na studiach podyplomowych?

Cyberbezpieczeństwo to studia podyplomowe idealne dla ambitnych osób, które pragną dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę i kompetencję, a co za tym idzie – stać się bardziej konkurencyjne na rynku pracy. Nasza wykwalifikowana, doświadczona kadra w sposób atrakcyjny i praktyczny przedstawia studentom posiadaną wiedzę, jak i umiejętności. Zajęcia na naszej uczelni to między innymi wykłady teoretyczne, ale przede wszystkim rozwijające i inspirujące ćwiczenia praktyczne, ciekawe spotkania oraz warsztaty, pozwalające na holistyczny rozwój zawodowy. Wszystkie zajęcia prowadzone są online, za pomocą nowoczesnej i intuicyjnej platformy. Dzięki temu możesz z powodzeniem łączyć naukę z rozwijaniem własnej kariery zawodowej czy podróżami.

Cyberbezpieczeństwo

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość