Cyberbezpieczeństwo – poziom zaawansowany

Studia podyplomowe z zakresu Informatyki

Cyberbezpieczeństwo na poziomie zaawansowany to jeden z naszych dwóch kierunków podyplomowych w tym zakresie.

W naszej ofercie posiadamy zarówno studia przeznaczone dla osób początkujących, bez większego doświadczenia, jak i dla specjalistów, pragnących dodatkowo poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę oraz kwalifikacje.

Trwające dwa semestry studia podyplomowe na kierunku Cyberbezpieczeństwo – poziom zaawansowany to odpowiedni wybór dla osób, które posiadają już pewne doświadczenie w branży IT, także w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa. Jeżeli więc posiadasz tytuł licencjata lub magistra i chciałbyś poszerzyć zakres swoich umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, dołącz do nas!

Cyberbezpieczeństwo – poziom zaawansowany

Dlaczego warto studiować Cyberbezpieczeństwo – poziom zaawansowany na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe z cyberbezpieczeństwa to kierunek niezwykle przyszłościowy i praktyczny, gwarantujący Ci atrakcyjną pozycję na rynku pracy. Podczas trwających dwa semestry studiów będziesz mieć okazję uczyć się od najlepszych, zarówno od doświadczonych pracowników naukowych, jak i wyspecjalizowanych fachowców z branży IT. Kierunek posiada starannie przygotowany program oparty przede wszystkim na zajęciach praktycznych, ale gwarantujący również odpowiednią dawkę teorii. Cyberbezpieczeństwo na poziomie zaawansowanym to kierunek, który pozwoli Ci aspirować na wysokie stanowiska w branży, a co za tym idzie – rozwijać się zawodowo i jednocześnie cieszyć się satysfakcjonującymi zarobkami.

Cyberbezpieczeństwo – poziom zaawansowany

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość