Cyberpsychologia

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Cyberpsychologia to jeden z kierunków podyplomowych z zakresu psychologii.

Kierunek ten to szczególne połączenie nauki, której początki sięgają XIX stulecia ze szczególnie współczesną dziedziną, jaką jest cyfryzacja i cyberbezpieczeństwo. Kierunek ten stworzony został przede wszystkim z myślą o absolwentach psychologii oraz kierunków pokrewnych, ale także o osobach posiadających tytuł magistra chociażby z informatyki czy zarządzania. Ten trwający dwa semestry kierunek pozwoli Ci na rzetelne i kompleksowe przygotowanie się do wykonywania przyszłych obowiązków zawodowych, jak również pozwoli Ci na poszerzenie zakresu swoich specjalizacji. Jeżeli cyberpsychologia jest dziedziną, którą chciałbyś zgłębić i poznać lepiej pod kątem zawodowym, koniecznie dołącz do nas!

Cyberpsychologia

Dlaczego warto studiować Cyberpsychologia na studiach podyplomowych?

Cyberpsychologia na UWE to podyplomowy kierunek studiów dla osób, które cenią sobie nowoczesne i praktyczne podejście do kształcenia. Kierunek ten pozwoli Ci bowiem na swobodne łączenie dalszego kształcenia z pracą zawodową, odbywaniem stażu, a nawet podróżowaniem po świecie. Jak to możliwe? Wszystkie zajęcia, które odbywają się w ramach kierunku Cyberpsychologia, prowadzone są w nowoczesnej, wygodnej formie zdalnej. Studenci mogą więc brać udział w wykładach oraz ćwiczeniach z niemal każdego zakątka świata. Wszystko to dzięki naszej nowoczesnej platformie learningowej. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę naukową, która w sposób ciekawy i inspirujący przekazuje studentom swoją wiedzę oraz kompetencje.

Cyberpsychologia

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość