Data Science & Machine learning

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Data Science & Machine learning to studia podyplomowe, przeznaczone dla absolwentów kierunków informatycznych oraz związanych z zarządzaniem.

To także doskonały wybór dla osób, które ukończyły inne kierunki i pragną pogłębić oraz ugruntować swoją wiedzę na temat uczenia maszynowego oraz analizy danych. Nasze studia to rozłożony na dwa semestry, kompleksowy program nauczania, oparty na teorii i praktyce. Dzięki niemu nasi absolwenci to osoby doskonale przygotowane do podjęcia pierwszej pracy w zakresie przetwarzania danych, jak i kontynuowania swojej ścieżki zawodowej ze znacznie wyższymi kwalifikacjami. Sprawdź nasz szczegółowy program, dołącz do nas i zacznij studia podyplomowe na kierunku Data Science & Machine learning!

Data Science & Machine learning podyplomowe

Dlaczego warto studiować Data Science & Machine learning na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe na kierunku Data Science & Machine learning to studia, których program przygotowany został przez specjalistów w tejże dziedzinie; praktyków, osoby, które nie tylko przekazują swoją wiedzę, ale także na co dzień pracują z najnowszymi metodami i narzędziami analizy danych i machine learning. Dwa semestry doskonale wyważonych i współgrających ze sobą zajęć teoretycznych i praktycznych pozwalają naszym studentom na zdobycie szerokiej wiedzy oraz zyskanie konkretnych, przydatnych umiejętności.

Absolwenci kierunku posiadają kompetencje zawodowe, które odzwierciedlają najnowsze trendy w branży. Zajęcia prowadzone w nowoczesnych salach oparte są na łączeniu bazowej teorii z rozwijającą i inspirującą praktyką. Dzięki temu gwarantujemy naszym studentom możliwość zyskania kompleksowej i doskonale ugruntowanej wiedzy oraz umiejętności.

Data Science & Machine learning podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość