Doradztwo sukcesyjne

Studia podyplomowe z zakresu Prawa

Przedstawiamy jeden z dwóch naszych kierunków podyplomowych w katedrze prawa: Doradztwo sukcesyjne.

Kierunek ten stworzony został z myślą o absolwentach prawa ogólnego, ale także osobach z tytułem licencjata i magistra innych kierunków, które pragną zgłębić swoją wiedzę i kompetencje w tymże zakresie. Doradztwo sukcesyjne to kierunek podyplomowy, trwający dwa semestry. Wszyscy nasi studenci mają okazję uczyć się i współpracować z najlepszymi specjalistami, doświadczonymi wykładowcami i fachowcami w swojej dziedzinie. Dzięki temu nasi absolwenci to wysokiej rangi specjaliści, doskonale i kompleksowo przygotowani do wykonywania swoich obowiązków zawodowych. Jeżeli wiążesz swoją przyszłą ścieżkę zawodową z doradztwem sukcesyjnym, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym planem naszych studiów, jak i dołączenia do grona naszych studentów!

Doradztwo sukcesyjne podyplomowe

Dlaczego warto studiować Doradztwo sukcesyjne na studiach podyplomowych?

Doradztwo sukcesyjne to doskonały wybór dla wszystkich młodych adeptów sztuki prawniczej, jak i osób pragnących zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej, przebranżowić się lub dodać do listy swoich umiejętności kolejne kompetencje. Przez dwa semestry poznasz wszystkie najważniejsze aspekty pracy doradcy sukcesyjnego. Dowiedz się, jak efektywnie i rzetelnie wspierać swoich potencjalnych klientów, planować i wdrażać sukcesję majątku biznesowego oraz rodzinnego. Pomogą Ci w tym nasi wykwalifikowani wykładowcy, specjaliści w swoim fachu z doskonałym podejściem do studentów. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w przyjaznej i sprzyjającej nauce atmosferze. Ponadto nasi studenci mają również możliwość uczestniczenia w inspirujących warsztatach i spotkaniach, jak również rozwijających praktykach zawodowych.

Doradztwo sukcesyjne podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Prawa studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Prawa.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość