Drimagine

Studia podyplomowe z zakresu Informatyki

Mamy przyjemność przedstawić jeden z najbardziej wyjątkowych kierunków, dostępny w naszej ofercie edukacyjnej – studia podyplomowe Drimagine.

Kierunek ten to niezwykła wprost szansa dla osób z zacięciem graficznym, animatorskim i programistycznym, posiadających tytuł magistra lub licencjata. Podczas trwających trzy semestry studiów poznasz najnowsze techniki tworzenia grafik 3D, animacji oraz gier. Kierunek Drimage to doskonała okazja, aby przekuć swoją pasję i umiejętności w ceniony na rynku pracy atut oraz szansę na satysfakcjonującą karierę zawodową.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, jak tworzyć niepowtarzalne grafiki 3D lub nowoczesne animacje, sprawdź program kierunku i dołącz do nas. Wybierz studia podyplomowe Drimagine!

Drimagine

Dlaczego warto studiować Drimagine na studiach podyplomowych?

Kierunek Drimagine to nie tylko niezwykle ciekawe i rozwijające, ale także praktyczne i przyszłościowe studia. Przez trzy semestry będziesz mieć okazję uczyć się od najlepszych, doświadczonych pracowników naukowych i wykwalifikowanych, pełnych pasji specjalistów w swoim fachu, czynnie działających w branży. Dzięki starannie przygotowanym harmonogramom zajęć poznasz świat projektowania 3D i animacji od strony teoretycznej, ale także – a raczej przede wszystkim – od strony praktycznej. Zajęcia na kierunku Drimagine opierają się bowiem w głównej mierze na doskonale rozwijających umiejętności praktyczne ćwiczeniach. Podczas zajęć będziesz mieć okazję pracować na takich programach jak Autodesk Maya, Mudbox czy SideFX Houdini. Poznasz dynamikę symulacji FX oraz VFX, a także dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat renderingu.

Drimagine

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 13 000 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość