E-commerce i dropshipping

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

E-commerce i dropshipping to nowoczesny, niezwykle przyszłościowy kierunek, dostępny w ofercie naszej uczelni.

W obecnych czasach coraz więcej przedsiębiorstw rozszerza zakres swojej sprzedaży właśnie o e-commerce. Marki nieobecne w przestrzeni internetowej stawiają przed sobą zadanie znacznie trudniejsze niż ich konkurencja, prezentująca swoją ofertę w sieci. Nasze podyplomowe studia na kierunku E-commerce i dropshipping pozwolą Ci zgłębić tajniki nowoczesnej sprzedaży w sieci, ale także doskonale przygotują Cię do wykonywania innych obowiązków zawodowych, związanych z promocją w sieci, działaniami marketingowymi oraz PR-owymi. Jeżeli swoją zawodową przyszłość wiążesz ze sprzedażą w sieci lub dropshippingiem koniecznie sprawdź szczegółowy plan kierunku i dołącz do grona naszych studentów!

E-commerce i dropshipping

Dlaczego warto studiować E-commerce i dropshipping na studiach podyplomowych?

Podyplomowe studia na kierunku E-commerce i dropshipping to doskonały wybór nie tylko dla świeżo upieczonych absolwentów, którzy uzyskali tytuł licencjata lub magistra i którzy szukają dodatkowych specjalizacji przed rozpoczęciem kariery zawodowej. To również kierunek dla osób aktywnych zawodowo – także zatrudnionych na wysokich szczeblach – które pragną poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę oraz zdobyć nowe, praktyczne kompetencje, które pozwolą im zyskać przewagę nad konkurencją na rynku pracy. Wszystkie zajęcia prowadzone w ramach kierunku zostały przygotowane z niezwykłą starannością i skrupulatnością. Dzięki temu cały plan kierunku opiera się na doskonale uzupełniających się zajęciach teoretycznych i praktycznych, a także interesujących i inspirujących warsztatach, spotkaniach oraz praktykach.

E-commerce i dropshipping

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość