Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu to jeden z czternastu kierunków podyplomowych, z zakresu pedagogiki.

Kierunek ten stworzony został z myślą o osobach, które swoją zawodową przyszłość wiążą z zawodem nauczyciela lub pedagoga czy wychowawcy w specjalnych szkołach lub ośrodkach szkolno-wychowawczych i terapeutycznych. Studia przeznaczone są dla osób posiadających tytuł licencjata lub magistra z pedagogiki bądź kierunków pokrewnych.

Jeżeli pragniesz poszerzyć swoją wiedzę oraz zakres kompetencji w zakresie edukacji i terapii osób ze spektrum autyzmu, sprawdź szczegółowy program kierunku i dołącz do grona naszych studentów!

Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Dlaczego warto studiować Edukację i terapię osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu na studiach podyplomowych?

Studia na kierunku Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu pozwalają na kompleksowe i rzetelne przygotowanie do wykonywania wyżej wspomnianych zawodów. Program kształcenia na kierunku Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu to zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, pozwalające na zdobycie ugruntowanej wiedzy oraz niezbędnych kompetencji. W trakcie zajęć studenci będą mieli okazję poznać nowoczesne formy terapii i wsparcia osób ze spektrum, wiele dowiedzą się także o najnowszych tendencjach w terapii oraz kryteriach i metodach diagnostycznych.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Zarówno wykłady, jak i ćwiczenia odbywają się w formie zdalnej, za pośrednictwem nowoczesnej, intuicyjnej platformy.

Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość