Zapraszamy do składania aplikacji na semestr zimowy 2024/2025.

Executive Master of Business Administration

Studia podyplomowe MBA

Studia MBA w formule niestacjonarnej - RealTime Online realizowane są w 100% zdalnie*

*z wyjątkiem studiów pedagogicznych, które wymagają odbycia praktyk akademickich stacjonarnie, Szkoły Psychoterapii oraz psychologii transportu.

Executive Master of business Administration to studia podyplomowe online z zakresu zarządzania.

Kierunek ten trwa 3 semestry i jest przeznaczony jest dla absolwentów zarządzania, posiadających stopień licencjata lub magistra, jak również dla osób, które ukończyły inne kierunki i pragną poszerzyć swoją wiedzę.
Kierunek ten jest odpowiednim wyborem dla osób już czynnych zawodowo, pracujących lub aspirujących do środowisk menedżerskich. Studia Master of Business Administration stworzone zostały z myślą o doświadczonych pracownikach, chcących dodatkowo pogłębić i ugruntować swoją wiedzę.

Jeżeli więc szukasz dodatkowego źródła rzetelnej i ugruntowanej wiedzy, kierunku stworzonego specjalnie dla ambitnych specjalistów, koniecznie sprawdź dokładny program naszych studiów Master of Business Administration i dołącz do grona naszych studentów!

Executive Master of Business Administration

Dlaczego warto studiować Executive Master of Business Administration na studiach podyplomowych niestacjonarnych - RealTime online?

Executive Master of Business Administration to starannie przygotowany program studiów podyplomowych MBA, który spełni oczekiwania doświadczonych i aktywnych zawodowo przedstawicieli kadry kierowniczej. Studia online Executive Master of Business Administration pozwolą Ci na pogłębienie i ugruntowanie posiadanej już wiedzy, jak i dalszy rozwój zawodowy. Nie ma tu nudnych wykładów, wrzuconych do programu z braku lepszych pomysłów czy przedmiotów, na których raz jeszcze powtarzać będziesz znane Ci już doskonale podstawy. Skrupulatnie przygotowany plan zajęć to komplet ciekawych, ambitnych i rozwijających wykładów oraz ćwiczeń, uzupełnianych regularnie odbywającymi się interesującymi spotkaniami i warsztatami. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników naukowo-dydaktycznych, będących jednocześnie specjalistami w swoim fachu. Doświadczeni, nierzadko jednocześnie zajmujący wysokie stanowiska w sektorze biznesu, w sposób inspirujący i atrakcyjny przekazują studentom posiadaną wiedzę i kompetencje.

Executive Master of Business Administration

Opłaty za studia MBA

Czesne za cały tok studiów: 15 000 zł

Program studiów podyplomowych
Executive Master of Business Administration

Program Executive Master of Business Administration jest przeznaczony dla osób z różnorodnym doświadczeniem zawodowym, które dążą do poszerzenia swoich kompetencji biznesowych. Executive MBA oferuje program nauczania, który skupia się na rozwijaniu zaawansowanej wiedzy specjalistycznej i umiejętności.

Po ukończeniu studiów podyplomowych, w Nowym Sączu zorganizowana zostanie fakultatywna sesja networkingowa, obejmująca nocleg, kolację oraz śniadanie.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.

Warunki zasiadania w radach nadzorczych – co trzeba wiedzieć?

Zasiadanie w radzie nadzorczej, zwłaszcza spółek z udziałem Skarbu Państwa, wiąże się z szeregiem warunków. Po pierwsze, kandydat powinien posiadać wyższe wykształcenie oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe. Nie może też być pracownikiem spółki ani posiadać jej akcji.

Od 2017 r. obowiązują dodatkowe wymogi, według których kandydat powinien spełniać co najmniej jeden z następujących warunków: posiadać doktorat z nauk ekonomicznych, prawnych lub technicznych; tytuł radcy prawnego, adwokata, biegłego rewidenta, doradcy podatkowego, doradcy inwestycyjnego lub doradcy restrukturyzacyjnego; certyfikaty takie jak MBA, CFA, CIIA, ACCA, CFF; lub zdać egzamin przed jedną z kilku określonych komisji.

Pamiętaj, że pełnienie roli w radzie nadzorczej wiąże się z odpowiedzialnością za nadzór nad działalnością spółki i wymaga odpowiedniego zaangażowania czasowego.

Executive Master of Business Administration to osoba, która posiada wiedzę z zakresu dziedzin, takich jak księgowość, finanse, marketing, prawo, analiza danych, zarządzanie zasobami ludzkimi, projektami i przede wszystkim – zarządzanie przedsiębiorstwem. W codziennej pracy pomaga jej nie tylko zdobyta na drodze edukacji wiedza, lecz także doświadczenie na stanowiskach menadżerskich.

Executive Master of Business Administration to studia podyplomowe, przeznaczone dla osób, które ukończyły studia I lub II stopnia na kierunkach związanych z zarządzaniem, prawem, finansami i administracją, a teraz chcą ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę. Ukończenie studiów Executive Master of Business Administration otwiera przed absolwentami nowe drzwi w karierze. Prowadzą one do pracy na kierowniczych stanowiskach w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.

Czesne za rok studiów podyplomowych na kierunku Executive Master of Business Administration wynoszą 15 000 zł. Oznacza to, że jeden semestr kosztuje 7 500 zł.

Absolwent studiów podyplomowych na kierunku Executive Master of Businesss Administration może liczyć na zatrudnienie na wysokich stanowiskach menadżerskich i kierowniczych w dziedzinach, takich jak między innymi: przemysł, prawo, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, marketing, zarządzanie przedsiębiorstwem.

Studia podyplomowe MBA są przeznaczone dla osób, które ukończyły studia I lub II stopnia. Jest to odpowiedni wybór dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu biznesu i przygotować się do kierowania organizacją lub prowadzenia własnej działalności. Warto wybrać studia MBA jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w obszarze biznesu, zdobyć zaawansowaną wiedzę z zakresu zarządzania oraz budować sieć kontaktów z profesjonalistami z branży.

Studia podyplomowe MBA obejmują różnorodne przedmioty z zakresu zarządzania, takie jak ekonomia, marketing, rachunkowość, strategia biznesowa, przywództwo, zarządzanie zasobami ludzkimi, analiza danych, etyka biznesu oraz projekty zarządzania.

Studia podyplomowe MBA trwają rok, z wyjątkiem studiów podyplomowych MBA Zarządzanie w ochronie zdrowia, które trwają 3 semestry.

Ukończenie studiów podyplomowych MBA daje może zwiększyć Twoje szanse na awans zawodowy, zwiększyć wynagrodzenie oraz umożliwić rozwój kariery w obszarze zarządzania. Dzięki ukończeniu studiów podyplomowe MBA zdobędziesz umiejętności pozwalające zająć wysokie stanowiska menedżerskie oraz zdobędziesz możliwość zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem państwa.

Studia MBA można sfinansować z różnych źródeł, takich jak oszczędności osobiste, kredyty studenckie, wsparcie pracodawcy, korzystając z dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz Bazy Usług Rozwojowych.

Forma studiów na wirtualnej uczelni UWE

Studia niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe) możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/1262/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Zjazd wykładowy odbywa się na terenie Uczelni w Nowym Sączu (dodatkowo jest transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym oraz zostaje dla Państwa zarchiwizowany dlatego istnieje możliwość odtworzenia każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie).
Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 5 na semestr (piątek po godzinie 17:00 oraz sobota i niedziela).

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
/uploads/p/1263/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

Niestacjonarne - RealTime Online (hybrydowe) — zajęcia odbywają się zdalnie, a uczestnictwo w nich jest obowiązkowe dla wszystkich Słuchaczy.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
/uploads/p/1264/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

niestacjonarne – RealTime Online (hybrydowe)
Aplikuj do UWE

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2024/2025r. otwarta od 15 kwietnia!

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu
(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość

Zdobądź dodatkowe kwalifikacje dzięki programom partnerskim!

Google Cloud

Program "Google Cloud Career Readiness" to inicjatywa umożliwiająca studentom zdobywanie umiejętności w zakresie technologii chmurowych. Uczestnicy programu mają szansę na ukończenie profesjonalnych szkoleń, które są cenione w branży. Te szkolenia skupiają się na budowaniu zaawansowanej wiedzy specjalistycznej z zakresu rozwiązań chmurowych oraz analizy danych.
Program "Google Cloud Computing Foundation" jest inicjatywą edukacyjną, która umożliwia studentom zgłębianie wiedzy na temat podstaw i infrastruktury chmury obliczeniowej. W ramach tego programu uczestnicy mają okazję poznać kluczowe aspekty takie jak sieci komputerowe, bezpieczeństwo, przetwarzanie danych, sztuczną inteligencję (AI) oraz uczenie maszynowe (ML) w środowisku Google Cloud.

Dowiedz się więcej

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015
Posiadamy prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015 potwierdzający wdrożenie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością.
Certyfikat gwarantuje najwyższy standard jakości usług zapewnianych przez profesjonalną kadrę dydaktyczną oraz konkurencyjne rozwiązania technologiczne stosowane w procesie kształcenia.

MSUES 2.0

MSUES 2.0
Znak jakości MSUES otrzymują instytucje szkoleniowe dbające o najwyższą jakość oferowanych przez siebie szkoleń zgodnych z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Wpis do rejestru szkoleniowego

Wpis do rejestru szkoleniowego
Otrzymaliśmy wpis do rejestru szkoleniowego o numerze: 2.12/00126/2022 upoważniającym do realizowania szkoleń dla osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy finansowanych za pomocą środków publicznych. W celu uzyskania informacji o możliwości dofinansowania edukacji skontaktuj się z Urzędem Pracy właściwym dla miejsca zamieszkania.

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
Preferencje plików cookie
Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies klikając przycisk Ustawienia. Zalecamy zapoznanie się z Polityką prywatności i plików Cookies.
Preferencje plików cookie
Wykorzystanie plików cookie

Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki Cookies aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Możecie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies. Zalecamy zapoznanie się z Polityką prywatności i plików Cookies.

Więcej informacji

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej polityki dotyczącej plików cookie prosimy o kontakt.