Grafik komputerowy

Informatyka - Studia pierwszego stopnia RealTime Online  (inżynierskie)

Studia pierwszego stopnia Grafik komputerowy

Obiecujące perspektywy kariery zawodowej, możliwość pracy jako wolny strzelec (freelancer), ogromne korzyści finansowe, szansa na spełnianie się w projektowaniu - to tylko niektóre z zalet płynących z pracy w Grafika komputerowego. Czujesz, że to droga dla Ciebie? Zdobądź wykształcenie na UWE!

Grafika komputerowa i multimedia to doskonała ścieżka zawodowa dla osób, które są kreatywne, kochają sztukę oraz projektowanie. To idealny zawód dla osób elastycznych, które umieją przełożyć wizję klienta na gotowy produkt. Muszą jednak posiadać odpowiednią wiedzę techniczną, a tą mogą zdobyć wybierając studia inżynierskie na UWE. Poznaj nasz szeroki zakres studiów i poznaj wiele narzędzi graficznych, które sprawdzają się w pracy grafika.

grafika komputerowa i multimedialna

Grafik komputerowy to studia inżynierskie I stopnia prowadzone w całości online. Odbywają się za pomocą modułu multitransmisji, przy wykorzystaniu naszego unikalnego systemu CloudAcademy™ (CloudA™). Zajęcia prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, praktyków oraz naukowców. Postaw na siebie i wybierz zawód przyszłości!

Na jakie zatrudnienie mogą liczyć absolwenci tego kierunku? Dzięki umiejętnościom projektowania graficznego bez trudu mogą znaleźć stałą pracę w międzynarodowej organizacji, współpracować z lokalnymi firmami przy kampaniach reklamowych lub pracować jako wolny strzelec, wybierając własnych klientów i pracując według indywidualnego harmonogramu. Sprawdź też studia Programista gier komputerowych, który równie szybko się rozwija jak Grafik komputerowy!

Opłaty

598,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość