Grafika komputerowa i multimedia

Informatyka - Studia pierwszego stopnia (inżynierskie)

Studia pierwszego stopnia grafiki komputerowej i multimediów

Obiecujące perspektywy kariery zawodowej, możliwość pracy jako wolny strzelec (freelancer), ogromne korzyści finansowe, szansa na spełnianie się w projektowaniu - to tylko niektóre z zalet płynących z pracy w Grafice komputerowej i multimediach. Czujesz, że to droga dla Ciebie? Zdobądź wykształcenie na UWE!

Grafika komputerowa i multimedia to doskonała ścieżka zawodowa dla osób, które są kreatywne, kochają sztukę oraz projektowanie. To idealny zawód dla osób elastycznych, które umieją przełożyć wizję klienta na gotowy produkt. Muszą jednak posiadać odpowiednią wiedzę techniczną, a tą mogą zdobyć wybierając studia inżynierskie na UWE. Poznaj nasz szeroki zakres studiów i poznaj wiele narzędzi graficznych, które sprawdzają się w pracy grafika.

grafika komputerowa i multimedialna

Grafika komputerowa i multimedia to studia inżynierskie I stopnia prowadzone w całości online. Odbywają się za pomocą modułu multitransmisji, przy wykorzystaniu naszego unikalnego systemu CloudAcademy™ (CloudA™). Zajęcia prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, praktyków oraz naukowców. Postaw na siebie i wybierz zawód przyszłości!

Na jakie zatrudnienie mogą liczyć absolwenci tego kierunku? Dzięki umiejętnościom projektowania graficznego bez trudu mogą znaleźć stałą pracę w międzynarodowej organizacji, współpracować z lokalnymi firmami przy kampaniach reklamowych lub pracować jako wolny strzelec, wybierając własnych klientów i pracując według indywidualnego harmonogramu. Sprawdź też studia game developer, który równie szybko się rozwija jak grafika komputerowa i multimedialna!

Opłaty

498,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

brand manager studia
(18) 44 99 103

Natalia Gut

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość

(18) 44 99 101

Michał Kapała

(18) 44 99 102

Nataia Bulanowska