Grafika komputerowa

Studia podyplomowe z zakresu Informatyki

Grafika komputerowa to jeden z najchętniej wybieranych kierunków, zarówno na poziomie studiów magisterskich, jak i podyplomowych.

W naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz trwające dwa semestry studia podyplomowe na kierunku Grafika komputerowa, przeznaczone dla absolwentów informatyki i kierunków pokrewnych, ale nie tylko. Kierunek ten jest odpowiednim wyborem także dla osób po innych studiach, pragnących uzyskać dodatkową wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia grafik komputerowych lub osób chcących się przebranżowić.

Jeżeli interesuje Cię tworzenie atrakcyjnych grafik komputerowych na potrzeby wizualizacji, stron internetowych, a także symulacji, animacji i gier, koniecznie zapoznaj się z dokładnym programem studiów i dołącz do nas!

Grafika komputerowa

Dlaczego warto studiować Grafikę komputerową na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe na kierunku grafika komputerowa to przyszłościowy, praktyczny wybór zarówno dla osób posiadających doświadczenie w szeroko pojętej branży IT, jak i dla tych, którzy chcieliby nauczyć się tworzenia grafik i animacji na potrzeby własnej działalności. Starannie przygotowany program studiów obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, rozwijające ćwiczenia. Zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, nierzadko aktywnie i z sukcesami, działających w branży.

Podyplomowe studia z grafiki komputerowej na naszej uczelni to wyjątkowa możliwość poszerzenia i pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności, ale także szansa na łączenie nauki z pracą zawodową lub podróżami. Zajęcia na kierunku odbywają się bowiem w wygodnej formie zdalnej, za pośrednictwem naszej innowacyjnej, łatwej w obsłudze platformy.

Grafika komputerowa

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość