Kursy Online Drimagine

W Drimagine, podobnie jak na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji wierzymy, że nie trzeba być przywiązanym do murów uczelni, by zdobyć odpowiednie wykształcenie! Wystarczą chęci, motywacja i… dostęp do internetu! Dlatego ruszyliśmy z programem kursów online, prowadzonych na dedykowanej platformie CloudA.

Nasze kursy online są skierowane nie tylko do absolwentów informatyki, ale każdego, kto ma “chrapkę” na zdobycie wiedzy w tym zakresie!

Wybierając się na kursy na platformie CloudA, zyskujesz doświadczenie, ale też pełną swobodę uczenia się.

Masz dostęp do wszystkich informacji w jednym miejscu. Zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym i dostępne, dzięki multitransmisji! Sprawia to, że możesz się uczyć w szkole Drimagine z dowolnego miejsca na ziemi, a nawet…  z własnej kanapy.

W ramach kursów online zyskasz wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci w pełni wykorzystywać możliwości m.in. grafiki 3D i wizualizacji. Zdobyte podczas kursów online umiejętności i praktyczne doświadczenie dają szansę na znalezienie dobrze płatnej pracy. Nasi absolwenci często znajdują zatrudnienie w branży filmowej, telewizyjnej oraz przy produkcji gier komputerowych. Sprawdź, również oferowany przez nas kurs roczny Drimagine. 

Zaobserwuj Drimagine, aby być na bieżąco

facebook instagram vimeo

studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość