Logopedia

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

Logopedia to jeden z najpopularniejszych kierunków pedagogiki specjalnej.

Te trwające 4 semestry studia podyplomowe, przeznaczone są dla absolwentów pedagogiki, jak i kierunków pokrewnych, osób posiadających tytuł magistra, pragnących kontynuować swoje kształcenie w zakresie kształtowania właściwej mowy u dzieci. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, jeżeli wiążesz swoją zawodową przyszłość z pracą z dziećmi wymagającymi szczególnego wsparcia w nauce artykulacji i rozwoju mowy – dołącz do nas! Sprawdź szczegółowy plan i już dziś zarejestruj się na studia podyplomowe na kierunku logopedia!

Logopedia

Dlaczego warto studiować logopedię na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe na kierunku logopedia to połączenie profesjonalnego i rzetelnego przygotowania zawodowego z nowoczesnym podejściem do kształcenia. Studia pozwolą Ci na zdobycie i ugruntowanie niezbędnej wiedzy, jak i praktycznych kompetencji zawodowych. Jednocześnie forma naszych studiów umożliwia Ci swobodne łączenie nauki z pracą zawodową, stażem, innymi obowiązkami, a nawet podróżowaniem po świecie. Jak to możliwie? Wszystkie zajęcia na naszej uczelni odbywają się w wygodnej formie online. W zdalnych wykładach i ćwiczeniach możesz wziąć udział z każdego zakątka świata. Wystarczy jedynie dostęp do internetu oraz nasza nowoczesna i intuicyjna platforma i już możesz uczyć się do doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów!

Logopedia

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość