Neuropsychologia i Psychologia Studia jednolite RealTime Online (magisterskie)

Neuropsychologia - studia jednolite magisterskie

Jeśli szukasz fascynującego kierunku studiów i niezwykłej drogi z zakresu psychologii - jednolite studia magisterskie ze specjalności Neuropsychologia okażą się idealne dla Ciebie.

Zwłaszcza jeśli chcesz zyskać inną perspektywę! Chcesz dowiedzieć się więcej o zaburzeniach neuropsychiatrycznych, takich jak demencja czy schizofrenia? Wybierz w pełni interaktywne, prowadzone online zajęcia na UWE!

Rozważ specjalizację z neuropsychologii na naszej uczelni. Program jednolitych studiów magisterskich koncentruje się na normalnym i dewiacyjnym zachowaniu w odniesieniu do struktury i funkcji mózgu. Będziesz badać wrodzone, nabyte lub zwyrodnieniowe dysfunkcje mózgu. Dowiesz się, na czym polegają powiązane zaburzenia neuropsychiatryczne oraz neurofarmakologiczne mechanizmy leżące u podstaw zachowania.

W ofercie naszej uczelni UWE znajdziesz także inne kierunki - m.in. studia psychologia organizacji i zarządzania.

neuropsychologia

Czego nauczysz się wybierając studia jednolite magisterskie z zakresu neuropsychologii na UWE?

Nasz kierunek pozwala zdobyć kwalifikacje w zakresie najnowszych trendów dotyczących budowy i działania mózgu człowieka. Dowiesz się również, jak zastosować różne podejścia w terapii neuropsychologicznej. Poznasz techniki obrazowania mózgu, w tym rezonans magnetyczny czy elektroencefalografię.

Specjalność z Neuropsychologii skierowana jest do osób, które chcą w przyszłości profesjonalnie pomagać ludziom z zaburzeniami neuropsychiatrycznymi, czy neuroradiologicznymi. Decydując się na UWE zyskasz możliwość zdobycia kompetencji w obszarze, w którym obecnie jest znaczny deficyt wykształconych specjalistów. Wszystkie zajęcia na UWE są prowadzone przez wysokiej klasy ekspertów, praktyków oraz naukowców.

Po ukończeniu studiów magisterskich staniesz się wszechstronnym i wykwalifikowanym naukowcem, zdolnym do kontynuowania kariery na uniwersytecie, w instytucie badawczym, szpitalu, ośrodku rehabilitacji lub firmie farmaceutycznej. Sprawdź tez ofertę z zakresu studiów psychologii klinicznej.

 

Opłaty

668,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość