O nas - Drimagine

Chcesz zyskać wiedzę o tworzeniu grafiki 3D i nie tylko? Poznaj Drimagine - szkołę, która powstała z inicjatywy Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Istniejemy od 13 lat, kształcąc osoby, które chcą zgłębić m.in. tajniki animacji komputerowej, postprodukcji czy VFX.

Szkoła animacji i grafiki 3D - poznaj Drimagine

Drimagine powstało w 2008 r. w Nowym Sączu. Szkoła szybko stała się pierwszą w Polsce uczelnią, która zapewniała studentom możliwość nauki grafiki 3D oraz animacji komputerowej w wielu odmianach. Od początku istnienia placówki w Drimagine stawiamy na  naukę w oparciu o wiedzę i ćwiczenia praktyczne.

Pierwszymi wykładowcami, którzy odpowiadali za prowadzenie Drimagine byli Zbigniew Rybczyński i Mariusz Korczak. Z czasem, a przy tym też rozwojem placówki - do uczelni dołączyli kolejni wykładowcy, specjalizujący się w grafice 2D, 3D, VFX czy realizacji obrazu.

Drimagine - szkoła, która daje realne wykształcenie

Drimagine nie jest klasyczną szkołą projektowania czy grafiki. To pierwsze miejsce w Polsce, gdzie studenci mają możliwość zyskać wiedzę dokładnie z zakresu tego, czym będą się zajmować w codziennej pracy w postprodukcji lub animacji 3D czy VFX.

Przykładamy szczególną uwagę do tego, by podążać za trendami zmieniającego się rynku pracy. Nie osiadamy na laurach, tylko stale dopasowujemy proces kształcenia do wciąż ewoluującego świata grafiki 3D, animacji czy gamedevu. Dzięki temu każdy kursant Drimagine może mieć pewność, że zyska z nami wiedzę, która pozwoli mu na rozwój i wyspecjalizowanie w konkretnym zagadnieniu - nie zaś na naukę tylko dla nauki.

Sukcesy naszych absolwentów napędzają Drimagine!

Studenci Drimagine, dzięki talentowi, wytrwałości oraz nauce na naszej uczelni zyskali pracę w wielu prestiżowych firmach zarówno w kraju, jak i za granicą. Zdobywają doświadczenie na rynku, pracując dla m.in.: Platige Image, CD Projekt, Lunapark, Human Ark Animation Studio, 11 Bit Studios, Badi Badi, Techland, Juice, BoomBit, Brown Bag Films, MPC, Framestore.

Dodatkowo filmy tworzone na koniec studiów przez słuchaczy Drimagine, były wyświetlane na festiwalach filmowych i animowanych w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Studenci zdobyli też wiele nagród filmowych.

Co stoi za sukcesem Drimagine? Ogromne zaufanie studentów, pasja do nauki, doskonała kadra specjalistów oraz stabilność pracy w środowisku 3D. Dołącz do nas, by przekonać się, że tworzenie w każdym wymiarze jest fascynującym doświadczeniem! Połącz pasję z pracą w zawodzie!

Wykładowcy akademii DRIMAGINE:

Dawid Januszek - FX / CFX simulation artist - worked for the companies like: Platige Image, Framestore, JellyFish, MPC, Animal Logic. Currently working as Technical Artist at QLOC.

Sebastian Dominik - 3D Generalist / 3D Sculpter /Rendering / Compositing freelancer at Drimagine since 2012

Zbigniew Stefańczyk - Senior Gameplay Animator at Varsaw Game Studio

Dominik Zadęcki - DoP / DP - Realizacja Obrazu / Montaż

Maciej Antosiewicz - DaVinci Resolve / Color correction - cinematics director at Bloober Team