Ochrona danych osobowych i podstawy cyberbezpieczeństwa

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

W dzisiejszych czasach, kiedy ogromna część naszego życia odbywa się w sieci, niezbędne jest zachowanie nienagannego poziomu bezpieczeństwa w scyfryzowanym świecie.

Istotna jest szczególnie skuteczna ochrona danych osobowych, których wyciek może skończyć się katastrofalnie. Jeżeli interesujesz się cyberbezpieczeństwem, a z jego zagadnieniami wiążesz swoją zawodową przyszłość, koniecznie dołącz do nas. Kierunek studiów podyplomowych "Ochrona danych osobowych i podstawy cyberbezpieczeństwa" zajmuje się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem i ochroną informacji. Słuchacze poznają zasady i metody ochrony danych osobowych, zarówno w kontekście prawnym, jak i technicznym, w tym w zakresie zabezpieczeń przed nieuprawnionym dostępem, utratą lub uszkodzeniem.

Ochrona danych osobowych i podstawy cyberbezpieczeństwa

Dlaczego warto studiować Ochrona danych osobowych i podstawy cyberbezpieczeństwa na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe z ochrony danych i cyberbezpieczeństwa to kierunek, który nie bez powodu cieszy się dużą popularnością, zarówno wśród świeżo upieczonych magistrów, jak i osób pracujących, kilka lat po studiach, pragnących podwyższyć swoje kwalifikacje. Kierunek ten w sposób kompleksowy przygotowuje słuchaczy do profesjonalnego i rzetelnego wykonywania zawodowych obowiązków. Dzięki starannie przygotowanemu programowi zajęć oraz pracy wykwalifikowanej kadry naukowo-dydaktycznej nasi absolwenci nienagannie radzą sobie między innymi z oceną ryzyka, identyfikacją i analizą zagrożeń dla bezpieczeństwa oraz ich eliminacją.

Absolwenci kierunku "Ochrona danych osobowych i podstawy cyberbezpieczeństwa" są przygotowani do pracy w działach IT, bezpieczeństwa informacji i ochrony danych w różnego rodzaju organizacjach, a także jako specjaliści ds. bezpieczeństwa i ochrony informacji.

Ochrona danych osobowych i podstawy cyberbezpieczeństwa

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość