Prawo ogólne

Prawo Studia RealTime Online jednolite magisterskie  

Prawo ogólne to specjalność studiów, który wraz z medycyną, psychologią, a w ostatnich latach również informatyką, nieprzerwanie bije rekordy popularności wśród młodych absolwentów szkół licealnych.

Prawo ogólne na naszej uczelni jest specjalnością prestiżową, pozwalającym na zyskanie szerokiej i doskonale ugruntowanej wiedzy, ale i niezbędnych kompetencji zawodowych.

Pięcioletnie, jednolite studia magisterskie na specjalności Prawo ogólne doskonale przygotują Cię do wykonywania zawodu prawnika, sędziego, adwokata, radcy czy mediatora, ale również rzecznika lub doradcy w sektorze prawnym korporacji i przedsiębiorstw. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z wykonywaniem prestiżowego zawodu prawniczego, dołącz do nas!

Prawo ogólne

Dlaczego warto studiować Prawo ogólne?

Prawo to specjalność będąca klasą samą w sobie; studia posiadają niejako markę własną, kojarzącą się z ambicją, profesjonalizmem, ale i wysokimi zarobkami. Prawo ogólne na naszej uczelni to nie tylko gwarancja zawodowego sukcesu, ale również możliwość współpracy i uczenia się od najlepszych w branży. Nasza wykwalifikowana kadra dydaktyczna to osoby doświadczone, nierzadko czynnie działające w świecie prawa, na różnych stanowiskach wysokich szczebli. Nasza uczelnia współpracuje ponadto z prestiżowymi i powszechnie cenionymi kancelariami.

Zajęcia na studiach Prawo ogólne to wykłady, pozwalające na zyskanie wiedzy teoretycznej, ale również zajęcia praktyczne, ćwiczenia i studium przypadków. Gwarantujemy możliwość nauki w nowoczesnych i doskonale wyposażonych salach, a także liczne szanse na pozyskanie intratnych stypendiów oraz praktyk.

Prawo ogólne

Opłaty

668,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Prawa studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Prawa.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość