Prawo Studia jednolite magisterskie RealTime Online

Studia prawnicze na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji (UWE) to doskonała okazja do zdobycia wykształcenia na najwyższym poziomie.

Niestacjonarne jednolite studia magisterskie to okazja, by zdobyć nie tylko wiedzę, ale również i praktyczne doświadczenie, które jest niezbędne w przypadku zawodów prawniczych.

Postaw na prestiżowy kierunek, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Masz szansę dołączyć do elitarnej grupy osób, które wykonują zawód zaufania publicznego, a jednocześnie zostać specjalistą, który jest poszukiwany na rynku pracy.

Wybierz specjalność

Studia prawnicze online - studia jednolite (magisterskie)

Dlaczego warto studiować Prawo na UWE?

Kierunki prawnicze zyskują na popularności. Z każdym rokiem zauważalny jest wzrost zapotrzebowania na wykwalifikowanych ekspertów ds. prawa karnoskarbowego, administracyjnego, międzynarodowego, czy wszelkich specjalistów, którzy pomagają wspierać przedsiębiorstwa, administrację publiczną i nie tylko.

Dlaczego warto zdecydować się na jednolite studia magisterskie z Prawa? To kierunek, który dla wielu młodych ludzi jawi się jako spełnienie marzeń! Jest doskonałą okazją, by rozwinąć swoje umiejętności miękkie, takie jak radzenie sobie ze stresem, działanie pod presją, komunikacja międzyludzka, jak również i zdobyć bardzo merytoryczną wiedzę prawniczą. Dowiesz się m.in. jak interpretować przepisy, ustawy oraz procedury, w jaki sposób stosować się do wyznaczonych reguł, jak obsługiwać spółki czy firmy pod kątem prawa w biznesie. A opcji jest naprawdę wiele - przekonasz się o tym podczas jednolitych i 5-letnich studiów prawniczych na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji.

Co robić po studiach prawniczych? Możliwości jest wiele!

Studia prawnicze dają też poczucie bezpieczeństwa, albowiem zapewnia całe spektrum możliwości zatrudnienia w przyszłości! Studia na UWE opierają się nie tylko na przygotowaniu przyszłych prawników, sędziów, notariuszy czy prokuratorów. To studia, które pozwalają na podjęcie pracy w nowoczesnym rozumienia prawa, jakim jest sektor biznesowy, administracyjny czy publiczny.

Uniwersytet Wirtualnej Edukacji oferuje możliwość wyboru jednej z dwóch specjalności na kierunku Prawo. Możesz postawić na takie ścieżki rozwoju jak:

Daje to także ogromne możliwości zatrudnienia. Po ukończeniu studiów możesz postawić na dalszy rozwój i wybrać się na aplikację radcowską, adwokacką, sędziowską, prokuratorską lub postawić na pracę w organizacjach prywatnych bądź publicznych. Ukończenie kierunku prawniczego pod kątem tak wykwalifikowanej kadry jak na UWE, otwiera ścieżki kariery m.in. jako:

  • pracownicy urzędów administracji,
  • specjaliści w przedsiębiorstwach, spółkach czy organizacjach pozarządowych i non-profit,
  • przedstawiciele w izbach gospodarczych,
  • pracownicy w instytucjach finansowych,
  • specjaliści ds. prawa spółek,
  • specjaliści ds. prawa handlowego czy prawa karno skarbowego.

Masz jakieś pytanie dotyczące Prawa studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Prawa.