Prawo w administracji

Prawo Studia RealTime Online jednolite magisterskie  

Studia prawnicze już od kilkunastu lat są jednymi z najchętniej wybieranych.

Nie bez powodu cieszą się one tak dużą popularnością, zarówno wśród świeżo upieczonych absolwentów liceów, jak i licencjatów oraz magistrów. Studia prawnicze to bardzo szeroki wachlarz najróżniejszych, mniej lub bardziej specjalistycznych specjalności. Przykładem szczególnie praktycznej i przyszłościowej specjalności jest Prawo w administracji, specjalność dostępną w ofercie naszej uczelni. Są to studia magisterskie, trwające dziesięć semestrów. Specjalność ta to doskonały wybór zarówno dla tegorocznych maturzystów, jak i absolwentów studiów prawniczych lub osób z tytułem licencjata specjalności pokrewnych.

Prawo w administracji

Dlaczego warto studiować Prawo w administracji?

Studia magisterskie na specjalności Prawo w administracji to doskonały wybór dla wszystkich młodych adeptów sztuki prawniczej, zainteresowanych teoretycznym i praktycznym, prawnym ujęciem działań administracyjnych. Starannie przygotowany plan studiów pozwoli Ci na zyskanie, pogłębienie i ugruntowanie zarówno niezbędnej wiedzy, jak i praktycznych kompetencji. Te z kolei umożliwią Ci profesjonalne i efektywne wykonywanie swoich obowiązków na przyszłej ścieżce kariery zawodowej.

Nad Twoim kształceniem pieczę sprawować będzie wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna; osoby doświadczone, inspirujące, doskonale i umiejętnie przekazujące swoją wiedzę. Absolwenci specjalności Prawo w administracji to osoby, które perfekcyjnie znają przepisy i normy struktur organizacyjnych oraz sposoby funkcjonowania administracji publicznej, a także biegle posługują się urzędowym językiem branżowym.

Opłaty

668,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Prawa studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Prawa.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość