Prawo w biznesie

Prawo Studia RealTime Online jednolite magisterskie  

Prawo to specjalność studiów, która już od kilkunastu lat cieszy się szczególną popularnością wśród absolwentów liceów, planujących swoje dalsze kształcenie.

Młodzi adepci sztuki prawniczej wybrać mogą prawo ogólne, jak i jedną z wielu jego specjalizacji, czego doskonałym przykładem jest jeden z naszych najnowszych specjalności: Prawo w biznesie. Te magisterskie, trwające dziesięć semestrów studia to doskonały wybór zarówno dla osób z tytułem licencjata, jak i magistrów prawa, pragnących dodatkowo dokształcić się i poszerzyć swoją specjalistyczną wiedzę.

Prawo w biznesie to specjalność niezwykle praktyczny i przyszłościowy, a jednocześnie prestiżowy. Jeżeli interesują Cię prawne aspekty prowadzenia działalności oraz prawne regulacje działania przedsiębiorstw i organizacji dołącz do nas!

Prawo w biznesie

Dlaczego warto studiować Prawo w biznesie?

Studia magisterskie Prawo w biznesie to specjalność, który nie bez powodu cieszy się popularnością, ale i uznaniem młodych adeptów prawa, jak i biznesu. Wykwalifikowana, doświadczona i otwarta na potrzeby studentów kadra w sposób ciekawy i inspirujący przedstawia oraz przekazuje materiał przyszłym absolwentom specjalności. Są to zarówno pracownicy naukowo-dydaktyczni, jak i osoby czynnie działające w sektorze prawnym, pracownicy dużych i średnich korporacji oraz organizacji, pracujący na szczeblu menedżerskim.

Starannie przygotowany program studiów to kompleksowy harmonogram, w którym znaleźć można zarówno zajęcia teoretyczne, wykłady, jak i praktyczne ćwiczenia oraz studium przypadków. Dzięki nim nasi absolwenci to osoby doskonale przygotowane do efektywnego i nienagannego wykonywania swoich obowiązków zawodowych.

Prawo w biznesie

Opłaty

668,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Prawa studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Prawa.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość