Programista integracji systemów IT

Studia podyplomowe z zakresu Informatyki

Informatyka to w dalszym ciągu jeden z najchętniej wybieranych kierunków studiów.

Nie bez powodu już od kilkunastu lat cieszy się on niemalejącą popularnością. W naszej ofercie edukacyjnej znaleźć można zarówno studia na kierunku informatyka, jak i szereg dokształcających, uzupełniających studiów podyplomowych z zakresu tej jakże przyszłościowej dziedziny. Jednym z nich jest kierunek Programista integracji systemów IT, cieszący się szczególnym zainteresowaniem zarówno wśród świeżo upieczonych absolwentów, jak i osób z doświadczeniem w IT, które pragną poszerzyć swoją wiedzę oraz zakres kompetencji.

Jeżeli chcesz wyróżnić się spośród innych na rynku pracy, imponować specjalistyczną wiedzą i praktycznymi kompetencjami z zakresu tworzenia i zarządzania systemami integracji IT, dołącz do grona naszych studentów!

Programista integracji systemów IT

Dlaczego warto studiować Programista integracji systemów IT na studiach podyplomowych?

Kierunek Programista integracji systemów IT to niezwykle przyszłościowe studia dla osób, które pragną jeszcze lepiej i dogłębniej poznać branżę IT. Program studiów trwających dwa semestry obejmuje wykłady pozwalające na poszerzenie i ugruntowanie wiedzy teoretycznej, jak i praktyczne ćwiczenia oraz rozwijające warsztaty, dzięki którym zdobędziesz potrzebne kompetencje i umiejętności.

Nasza kadra to doświadczeni pracownicy naukowi, ale także wyspecjalizowani fachowcy, specjaliści w swojej dziedzinie, czynnie działający w branży. Zajęcia odbywające się w ramach kierunku Programista integracji systemów IT odbywają się w wygodnej formie online, za pomocą naszej nowoczesnej, intuicyjnej platformy. Taka forma kształcenia pozwoli ci połączyć naukę z pracą zawodową, a nawet podróżowaniem po świecie!

Programista integracji systemów IT

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość