Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Etyka

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: etyka to jeden z czterech tego typu przedmiotów specjalizacyjnych, podyplomowych.

W naszej ofercie edukacyjnej znajdziesz również przygotowanie do nauczania matematyki, informatyki oraz biznesu i zarządzania. Kierunek ten stworzony został z myślą o osobach z tytułem magistra lub licencjata, posiadających przygotowanie pedagogiczne, pragnących poszerzyć zakres swoich kompetencji zawodowych.

Jeżeli więc interesuje Cię rozwój zawodowy, a do listy nauczanych przez siebie przedmiotów chciałbyś dodać także etykę – dołącz do nas. Sprawdź szczegółowy program studiów i już dziś weź udział w rekrutacji!

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Etyka

Dlaczego warto studiować przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: etyka na studiach podyplomowych?

Trwający trzy semestry kierunek podyplomowy przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: etyka stanowi połączenie kompleksowego przygotowania zawodowego z nowatorskim podejściem do kształcenia. Starannie przygotowany plan zajęć pozwoli Ci na zdobycie i poszerzenie niezbędnej wiedzy oraz kompetencji. Z kolei wygodne i praktyczna forma studiów umożliwi Ci łączenie nauki z innymi obowiązkami – pracą, stażem, a nawet podróżowaniem. Wszystkie zajęcia na naszej uczelni odbywają się bowiem zdalnie, za pośrednictwem naszej intuicyjnej platformy.

Wykłady oraz ćwiczenia online prowadzone są przez doskonale przygotowanych, wysoce wyspecjalizowanych pracowników naukowo-dydaktycznych. Są to doświadczeni specjaliści, którzy w sposób ciekawy i inspirujący przekazują studentom posiadaną wiedzę.

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Etyka

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość