Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

Przedstawiamy kolejny z naszych podyplomowych kierunków z zakresu pedagogiki - przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: informatyka.

Te trwające trzy semestry studia to gwarancja rzetelnego i kompleksowego przygotowania zawodowego. Studia stworzone zostały z myślą o osobach z tytułem licencjata lub magistra, które pragną poszerzyć zakres swoich kompetencji zawodowych o kolejny przedmiot. Jeżeli jesteś jedną z nich i do listy swoich przedmiotów pragniesz dodać także informatykę, koniecznie dołącz do nas! Sprawdź szczegóły i już dziś weź udział w rekrutacji!

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka

Dlaczego warto studiować przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: informatyka na studiach podyplomowych?

Kierunek podyplomowy przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: informatyka to studia, które w profesjonalny i rzetelny sposób pozwalają na poszerzenie zawodowych kompetencji. Dzięki doskonale skomponowanemu planowi nauczania, jak i doświadczonej kadrze, absolwenci kierunku to wysoce wyspecjalizowani specjaliści. Za kompleksowe kształcenie studentów odpowiedzialni są nasi specjaliści, wyjątkowi, wykwalifikowani pracownicy naukowo-dydaktyczni. Są to osoby, które w sposób niezwykle przystępny, ciekawy, ale i inspirujący przekazują posiadaną wiedzę. Wszystkie zajęcia na kierunku odbywają się w wygodnej formie zdalnej. Jest to możliwe dzięki naszej nowoczesnej i intuicyjnej platformie, umożliwiającej łączenie nauki z pracą czy innymi obowiązkami.

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość