Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Matematyka

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: matematyka to trwające trzy semestry studia podyplomowe z zakresu pedagogiki.

Kierunek ten przeznaczony jest dla absolwentów pedagogiki lub kierunków pokrewnych. Studia te są odpowiednim wyborem dla osób posiadających wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne, pragnących dodatkowo poszerzyć zakres swojej wiedzy, jak i kompetencji zawodowych.

Jeżeli do listy nauczanych przez siebie przedmiotów pragniesz dodać królową nauk matematykę, już dziś weź udział w rekrutacji na kierunek przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: matematyka i dołącz do grona naszych zadowolonych studentów!

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Matematyka

Dlaczego warto studiować przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: matematyka na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: matematyka to kierunek stworzony z myślą o osobach ambitnych, pragnących poszerzyć zakres swoich kompetencji, ale także ceniących sobie wygodę i nowoczesne podejście do kształcenia. Absolwenci powyższego kierunku to wysoce wyspecjalizowani specjaliści, którzy dzięki szczególnej formie naszych studiów, mają możliwość swobodnego łączenia nauki z pracą czy innymi obowiązkami. Jak to możliwe? Wszystkie zajęcia na kierunku, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, odbywają się w wygodnej formie zajęć online. Zdalne wykłady i ćwiczenia prowadzone są przez doświadczonych pracowników naukowych za pośrednictwem naszej nowoczesnej platformy.

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Matematyka

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość