Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

W ofercie edukacyjnej naszej uczelni znajdziesz wciąż ceniony i popularny kierunek, jakim jest pedagogika.

Co więcej, dla osób ambitnych, pragnących pogłębić swoją wiedzę i powiększyć zakres swoich zawodowych kompetencji, przygotowaliśmy także szereg kierunków podyplomowych. Przykładem tego są podyplomowe studia na kierunku Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela, stanowiące realne i rzetelne wsparcie dla osób stawiających pierwsze kroki na zawodowej ścieżce związanej z edukacją i pedagogiką.

Jeżeli pragniesz podjąć się pracy nauczyciela i chcesz w tym celu odpowiednio przygotować się zarówno na płaszczyźnie teoretycznej, jak i praktycznej – wybierz naszą uczelnię i dołącz do grona naszych studentów!

Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela

Dlaczego warto studiować Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela na studiach podyplomowych?

Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela to trwające trzy semestry studia podyplomowe, które w sposób kompleksowy wprowadzą Cię do świata pedagogiki i pozwolą poznać tajniki tej branży, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Niezbędne przygotowanie dydaktyczne otrzymasz od najlepszych, wysoce wyspecjalizowanych fachowców, doskonałych pracowników naukowo-dydaktycznych z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki starannie przygotowanemu programowi studiów, zdobędziesz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności i kompetencje, niezbędne do profesjonalnego i rzetelnego wykonywania zawodu nauczyciela.

Zajęcia na naszej uczelni odbywają się w wygodnej formie zdalnej. Wykłady i ćwiczenia prowadzone są za pośrednictwem nowoczesnej platformy. Taka forma kształcenia pozwala na swobodne łączenie nauki z pracą, obowiązkami domowymi, a nawet podróżowaniem.

Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość