Psychogeriatria

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Przedstawiamy jeden z czternastu kierunków podyplomowych, z zakresu psychologii, który znaleźć można w naszej ofercie edukacyjnej – Psychogeriatrię.

Kierunek ten stworzony został z myślą o absolwentach psychologii oraz kierunków pokrewnych. To także odpowiedni wybór dla osób, posiadających tytuł magistra czy licencjata z pielęgniarstwa, pedagogiki specjalnej bądź innych kierunków pedagogicznych, które pragną poszerzyć zakres swojej wiedzy i kompetencji. Starannie przygotowany program kształcenia sprawia, że kierunek Psychogeriatria w sposób rzetelny i kompleksowy przygotowuje studentów do roli psychologa czy terapeuty, pracującego z osobami starszymi. Jeżeli tak właśnie widzisz swoja zawodową przyszłość, już dziś weź udział w rekrutacji na UWE i dołącz do grona naszych studentów!

Psychogeriatria

Dlaczego warto studiować Psychogeriatria na studiach podyplomowych?

Psychogeriatria to kierunek, którego program został przygotowany z niezwykłą starannością. Znaleźć w nim można niezbędną dawkę wiedzy, ale także szeroką gamę zajęć praktycznych, które pozwolą w realny sposób przygotować się na wyzwania związane z pracą psychologa lub terapeuty osób starszych. Przez cały czas trwania studiów nad procesem kształcenia studentów pieczę trzymać będzie wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna. Są to osoby doświadczone i wysoce wyspecjalizowane, na co dzień pracujące także z pacjentami. Szeroka i ugruntowana wiedza, ale także wieloletnie doświadczenie pozwalają im na kompleksowe nauczanie studentów i rzetelne przygotowanie ich do przyszłego zawodu. Wszystkie zajęcia odbywające się w ramach kierunku Psychogeriatria, prowadzone są w wygodnej formie online. Dzięki temu nasi studenci mogą z powodzeniem łączyć naukę z innymi obowiązkami.

Psychogeriatria

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość