Psychologia biznesu

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Psychologia biznesu to atrakcyjne studia podyplomowe, jeden z czternastu kierunków z zakresu psychologii, dostępnych w naszej ofercie edukacyjnej.

Studia te skierowane są przede wszystkim do absolwentów psychologii, ale także osób posiadających tytuł magistra i licencjata z innych, pokrewnych dziedzin. Kierunek ten to odpowiedni wybór dla wszystkich, którzy swoją wiedzę i kompetencje z zakresu psychologii pragną wykorzystać w szeroko pojętym sektorze biznesu. Jeżeli Ty także właśnie tak widzisz swoją zawodową przyszłość, już dziś przystąp do rekrutacji na kierunek Psychologia biznesu na UWE. Sprawdź szczegóły, poznaj kryteria przyjęcia oraz plan zajęć i dołącz do grona naszych studentów!

Psychologia biznesu

Dlaczego warto studiować Psychologia biznesu na studiach podyplomowych?

Psychologia biznesu to kierunek stworzony z myślą o osobach, które pragną poszerzyć swoją wiedzę, jak i umiejętności zawodowe. Zdobyte podczas dwóch semestrów nauki informacje oraz kompetencje pozwolą na pewne wkroczenie na ścieżkę kariery zawodowej. Tym bardziej, że wszystkie zajęcia na kierunku, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, prowadzone są przez wysoce wyspecjalizowanych fachowców. Nasza kadra naukowo-dydaktyczna to doświadczeni specjaliści, którzy w sposób ciekawy i nowoczesny przekazują dalej posiadaną wiedzę. Wszystko to odbywać się będzie w wygodnej formie zdalnej. Wykłady, jak i ćwiczenia prowadzone są online, za pośrednictwem naszej nowoczesnej platformy. Psychologia biznesu jest więc kierunkiem wyjątkowo praktycznym i przyszłościowym, zamkniętym w nowoczesnej formie.

Psychologia biznesu

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość