Psychologia sportu

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Sprawdź szczegóły dotyczące kierunku Psychologia sportu i już dziś weź udział w rekrutacji!

Jeżeli jesteś absolwentem psychologii lub innych pokrewnych kierunków i pragniesz kontynuować swoje kształcenie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną. Na UWE znajdziesz bowiem aż czternaście różnych kierunków studiów podyplomowych z zakresu psychologii! Jednym z nich jest psychologia sportu, o której więcej przeczytać możesz poniżej.

Aby zdobyć dodatkowe uprawienia w dziedzinie psychologii, konieczne jest posiadanie tytułu magistra. Jest to wymóg, który potwierdza zdobycie zaawansowanych umiejętności i wiedzy niezbędnej do prowadzenia dalszych badań lub praktyki w tej dziedzinie.

Jeśli swoją zawodową przyszłość wiążesz z pracą psychologa sportowego, a za kilka lat chciałbyś widzieć siebie u boku zawodowych sportowców i reprezentacji – dołącz do nas!

Psychologia sportu

Dlaczego warto studiować Psychologia sportu na studiach podyplomowych?

Psychologia sportu na UWE to kierunek, stworzony z myślą o absolwentach psychologii, będących jednocześnie miłośnikami sportu i zdrowej rywalizacji. To także kierunek dla osób, które cenią sobie nowoczesne podejście do kształcenia. Wybierając podyplomową psychologię sportu, zyskasz nie tylko możliwość poszerzenia zakresu swojej wiedzy i kompetencji, ale również swobodnego łączenia nauki z innymi obowiązkami. Jak to możliwe? Wszystkie zajęcia odbywają się tu bowiem w wygodnej formie zdalnej. Wykłady i ćwiczenia online prowadzone są przez doświadczonych przedstawicieli naszej kadry naukowo-dydaktycznej, za pośrednictwem nowoczesnej platformy learningowej.

Psychologia sportu

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość