Psychologia transportu

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

W szerokiej ofercie edukacyjnej naszej uczelni znaleźć można kilkadziesiąt ciekawych kierunków podyplomowych

Także z zakresu jednej z wciąż najpopularniejszych wśród studentów dziedzin, jaką jest psychologia. Psychologia to kierunek studiów, który niezmiennie od lat cieszy się szczególną popularnością. Mając to na uwadze przygotowaliśmy aż 14 kierunków podyplomowych, stworzonych przede wszystkim z myślą o absolwentach psychologii, szukających dalszych ścieżek rozwoju. Jednym z nich jest ciekawy i przyszłościowy kierunek Psychologia transportu.

Aby zdobyć dodatkowe uprawienia w dziedzinie psychologii, konieczne jest posiadanie tytułu magistra. Jest to wymóg, który potwierdza zdobycie zaawansowanych umiejętności i wiedzy niezbędnej do prowadzenia dalszych badań lub praktyki w tej dziedzinie.

Jeżeli swoją zawodową przyszłość wiążesz z pracą w zakresie szeroko pojętej psychologii transportu i bezpieczeństwa drogowego, koniecznie dołącz do grona naszych studentów!

Psychologia transportu

Dlaczego warto studiować Psychologia transportu na studiach podyplomowych?

Psychologia transportu to kierunek, który pozwoli Ci w sposób rzetelny i kompleksowy przygotować się do przyszłego zawodu. Trwające przez dwa semestry studia podyplomowe obejmują zarówno kierunki teoretyczne, jak i ćwiczenia praktyczne, dzięki którym zdobędziesz niezbędne kompetencje. Dowiesz się, jak tworzyć programy zwiększające bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ale i przeprowadzać badania, które pozwolą na analizę osiągniętych wyników. Zdobędziesz również niezbędne uprawnienia do prowadzenia badań psychologicznych. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry naukowo-dydaktycznej. Zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne prowadzone w ramach kierunku Psychologia transportu, odbywać się będą w formie zdalnej. To z kolei pozwoli Ci na swobodne łączenie nauki z pracą, jak i innymi obowiązkami.

Psychologia transportu

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość