Psychotraumatologia

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Psychotraumatologia to podyplomowy kierunek studiów z zakresu psychologii.

Jest to więc kierunek stworzony przede wszystkim z myślą o absolwentach psychologii, ale także kierunków pokrewnych. To również odpowiedni wybór dla osób posiadających tytuł magistra lub licencjata, które pragną poszerzyć zakres swojej wiedzy i kompetencji lub zmienić nieco tor swojej zawodowej ścieżki. Kierunek ten przeznaczony jest dla osób, które swoją zawodową przyszłość wiążą z pracą z osobami dotkniętymi traumą czy intensywnymi przeżyciami, które wywarły znaczący wpływ na ich obecne życie.

Aby zdobyć dodatkowe uprawienia w dziedzinie psychologii, konieczne jest posiadanie tytułu magistra. Jest to wymóg, który potwierdza zdobycie zaawansowanych umiejętności i wiedzy niezbędnej do prowadzenia dalszych badań lub praktyki w tej dziedzinie.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, koniecznie zgłoś się do nas i dołącz do grona naszych studentów. Już dziś weź udział w rekrutacji!

Psychotraumatologia

Dlaczego warto studiować Psychotraumatologia na studiach podyplomowych?

Psychotraumatologia to jeden z czternastu kierunków podyplomowych studiów z zakresu psychologii na naszej uczelni. Jest to kierunek pozwalający na poszerzenie specjalistycznej, branżowej wiedzy, jak również zyskanie niezbędnych kompetencji zawodowych. Starannie opracowany plan zajęć, uwzględniający zarówno teoretyczne wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne sprawia, że Psychotraumatologia na UWE w sposób profesjonalny i kompleksowy przygotuje Cię do wykonywania Twoich przyszłych obowiązków zawodowych. Co więcej, wszystko to pod okiem wykwalifikowanej, doświadczonej kadry naukowo-dydaktycznej. Ci wyjątkowi, wysoce wyspecjalizowani fachowcy to osoby, które w niezwykle atrakcyjny i inspirujący sposób przekazują studentom swoją wiedzę oraz umiejętności.

Psychotraumatologia

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość