Rachunkowość i podatki

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Rachunkowość, finanse oraz sprawy podatkowe to kwestie nieodzowne w każdym przedsiębiorstwie, korporacji i organizacji.

W związku z tym osobami wyjątkowo cenionymi we wszelkiego rodzaju instytucjach i firmach są wykwalifikowani pracownicy doskonale orientujący się w tychże kwestiach. Nasze studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i podatki to studia, które pozwolą Ci pozyskać, poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę z zakresu podatków i rachunkowości, finansowych analiz oraz sprawozdań, jak i wielu innych, pokrewnych zagadnień. Jeżeli swoją przyszłą karierę zawodową wiążesz ze światem finansów lub mierzysz ambitnie i poszukujesz sprawdzonej drogi awansu, zgłoś się do nas i wybierz Rachunkowość i podatki!

Rachunkowość i podatki

Dlaczego warto studiować Rachunkowość i podatki na studiach podyplomowych?

Nasze studia podyplomowe Rachunkowość i podatki to kierunek, którego program nauczania został przygotowany w sposób niezwykle staranny, skrupulatny i przemyślany. Każde zajęcia – zarówno teoretyczne wykłady, jak i ćwiczenia – to możliwość poznania szeroko pojętego świata rachunkowości od innej, ciekawej i inspirującej strony. Nad wszystkim pieczę sprawuje wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna oraz inni doświadczeni pracownicy uczelni.

Zajęcia odbywają się w nowoczesnych, doskonale wyposażonych salach; regularnie organizowane są również ciekawe spotkania z osobami z branży, zajmującymi stanowiska wysokiego szczebla w krajowych, jak i zagranicznych przedsiębiorstwach. Nasi studenci mają również możliwość uczestniczenia w atrakcyjnych i rozwijających warsztatach oraz praktykach, jak i zdobycia pomocnych stypendiów.

Rachunkowość i podatki

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość