Specjalista ds. logistyki Zarządzanie - Studia pierwszego stopnia RealTime Online (licencjackie)

Student nauczy się w czasie studiów licencjackich Specjalista ds. logistyki mechanizmów obsługi i koordynacji w zakresie zaopatrzenia, produkcji, magazynowania i dystrybucji towarów.

Po studiach licencjackich Specjalista ds. logistyki będzie w stanie zarządzać środkami technicznymi niezbędnymi w przeprowadzaniu procesów logistycznych. Absolwenci specjalności ds. logistyki odnajdą się doskonale w działach logistyki nowoczesnych przedsiębiorstw sektora produkcyjnego i transportowego.

Oprócz specjalizacji z logistyki w ofercie naszej uczelni UWE znajdziesz także inne kierunki studia magisterskie drugiego stopnia zarządzanie firmą.

specjalista ds. logistyki studia licencjackie

Dlaczego warto wybrać studia — specjalista ds. logistyki?

Studia logistyka online przygotowujące do obsługi skomplikowanych procesów w przedsiębiorstwach i konglomeratach międzynarodowych pomagają w znalezieniu pracy w Polsce i na całym świecie. Firmy i przedsiębiorstwa zajmujące się logistyką poszukują specjalisty ds. logistyki, który potrafi kierować swoimi zespołami w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Kariera jako specjalista do spraw logistyki to sposób, aby stać się częścią branży wartej wiele miliardów i zapewnić sprawne funkcjonowanie gospodarki przy jednoczesnym zachowaniu efektywności kosztowej. Na UWE to coś więcej niż tylko zarządzanie projektami i logistyka. Studia online z naszą wykwalifikowaną kadrą profesorów i doktorów to początek kariery w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Jako specjalista ds. logistyki będziesz znajdować się na czele złożonego procesu wytwórczego, tak aby nikt nie wiedział, ile wysiłku kosztowało dostarczenie przesyłki lub zaopatrzenia.

Opłaty za studia 

488,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość