Specjalista ds. logistyki (Logistics Manager)

Zarządzanie - Studia pierwszego stopnia (licencjackie)

Student nauczy się w czasie studiów licencjackich Specjalista ds. logistyki mechanizmów obsługi i koordynacji w zakresie zaopatrzenia, produkcji, magazynowania i dystrybucji towarów.

Po studiach licencjackich Specjalista ds. logistyki będzie w stanie zarządzać środkami technicznymi niezbędnymi w przeprowadzaniu procesów logistycznych. Absolwenci tej specjalności odnajdą się doskonale w działach logistyki nowoczesnych przedsiębiorstw sektora produkcyjnego i transportowego.

W ofercie naszej uczelni UWE znajdziesz także inne kierunki - m.in. studia magisterskie drugiego stopnia zarządzanie firmą.

specjalista ds. logistyki studia licencjackie

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.