Specjalista ds. marki i public relations Zarządzanie - Studia online pierwszego stopnia (licencjackie)

Student ukończywszy studia public relations powinien stworzyć składny i skuteczny w reklamie wizerunek danej firmy, producenta, organizacji, marki lub osoby publicznej.

Dzięki dobrze przygotowanemu wizerunkowi może budować dobre relacje z wszystkimi zewnętrznymi czynnikami, jakimi są różni odbiorcy (media, pracownicy, radni, udziałowcy, władze lokalne, pracownicy itp.). Absolwent studiów public relations potrafi analizować i monitorować media, a także oceniać potencjalne kroki wizerunkowe.

Studia Brand Manager oraz public relation dają gwarancję znalezienia pracy w działach PR lub w marketingu, zarówno w organizacjach publicznych, jak i niepublicznych.

W ofercie naszej uczelni znajdą Państwo również inne zbliżone kierunki takie jak E-commerce Manager

Dlaczego warto wybrać studia — specjalista ds. public relations?

Public relations — studia dla osób szukających drogi do szybko rozwijającej się kariery oraz dużych pieniędzy. Studia public relations mogą otworzyć Ci drogę do wielu satysfakcjonujących możliwości pracy. Począwszy od ambasadora marki, poprzez menedżera ds. relacji z klientami, aż po specjalistę ds. sprzedaży i marketingu. Ten wysoko oceniany zawód jest pełen potencjału dla ambitnych kandydatów, którzy wiedzą jak ważne są public relation. Studia na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji niezależnie od tego czy zaczynasz od zera czy starasz się awansować na wyższe stanowisko, mogą sprawić, że Twoje kompetencje wzrosną. W czasach konsumpcjonizmu podstawą udanej reklamy jest dobry marketing marki i jej branding. Studia na UWE dadzą Ci szansę poznać teorię i praktyczne zastosowanie public relation i technik negocjacyjnych przekazywanych przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców naszej uczelni.

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu