Specjalista ds. marki i public relations Zarządzanie - Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Student ukończywszy studia public relations powinien stworzyć składny i skuteczny w reklamie wizerunek danej firmy, producenta, organizacji, marki lub osoby publicznej.

Dzięki dobrze przygotowanemu wizerunkowi może budować dobre relacje z wszystkimi zewnętrznymi czynnikami, jakimi są różni odbiorcy (media, pracownicy, radni, udziałowcy, władze lokalne, pracownicy itp.). Absolwent studiów public relations potrafi analizować i monitorować media, a także oceniać potencjalne kroki wizerunkowe.

Studia Brand Manager oraz public relation dają gwarancję znalezienia pracy w działach PR lub w marketingu, zarówno w organizacjach publicznych, jak i niepublicznych.

W ofercie naszej uczelni znajdą Państwo również inne zbliżone kierunki takie jak E-commerce Manager

Dlaczego warto wybrać studia — specjalista ds. public relations?

Public relations — studia dla osób szukających drogi do szybko rozwijającej się kariery oraz dużych pieniędzy. Studia public relations mogą otworzyć Ci drogę do wielu satysfakcjonujących możliwości pracy. Począwszy od ambasadora marki, poprzez menedżera ds. relacji z klientami, aż po specjalistę ds. sprzedaży i marketingu. Ten wysoko oceniany zawód jest pełen potencjału dla ambitnych kandydatów, którzy wiedzą jak ważne są public relation. Studia na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji niezależnie od tego czy zaczynasz od zera czy starasz się awansować na wyższe stanowisko, mogą sprawić, że Twoje kompetencje wzrosną. W czasach konsumpcjonizmu podstawą udanej reklamy jest dobry marketing marki i jej branding. Studia na UWE dadzą Ci szansę poznać teorię i praktyczne zastosowanie public relation i technik negocjacyjnych przekazywanych przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców naszej uczelni.

Program studiów I stopnia
Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Specjalista ds. marki i public relations

Oferowane przez UWE studia z zakresu Public Relations (PR) kładą duży nacisk na praktyczne rozwijanie umiejętności studentów. Większość wykładowców to doświadczeni w swoich fachu profesjonaliści, którzy chętnie dzielą się swoją bogatą wiedzą i kompetencjami. Jedną z głównych zalet specjalności Specjalista ds. marki i public relations jest możliwość uczestnictwa w zajęciach z języka obcego, co dodatkowo co dodatkowo poszerza horyzonty edukacyjne naszych studentów.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Zjazd wykładowy Zjazd wykładowy odbywa się na terenie Uczelni w Nowym Sączu (dodatkowo jest transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym oraz zostaje dla Państwa zarchiwizowany dlatego istnieje możliwość odtworzenia każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie).

/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

Zjazd ćwiczeniowy odbywa  się na platformie Cloud Academy™. Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 5 na semestr (piątek po godzinie 17:00 oraz sobota i niedziela).

Raz w semestrze studenci realizują zajęcia o charakterze warsztatowym w siedzibie Uczelni (intensywny zjazd w sobotę i niedzielę).

/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Zjazd zaliczeniowy odbywa się na platformie Cloud Academy™. Obrona pracy dyplomowej lub projektu odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu. Praktyki akademickie student/słuchacz zobligowany jest do zrealizowania zgodnie z kierunkiem kształcenia.

RealTime Online

Zdobądź dodatkowe kwalifikacje dzięki programom partnerskim!

Google Cloud

Program "Google Cloud Career Readiness" to inicjatywa umożliwiająca studentom zdobywanie umiejętności w zakresie technologii chmurowych. Uczestnicy programu mają szansę na ukończenie profesjonalnych szkoleń, które są cenione w branży. Te szkolenia skupiają się na budowaniu zaawansowanej wiedzy specjalistycznej z zakresu rozwiązań chmurowych oraz analizy danych.
Program "Google Cloud Computing Foundation" jest inicjatywą edukacyjną, która umożliwia studentom zgłębianie wiedzy na temat podstaw i infrastruktury chmury obliczeniowej. W ramach tego programu uczestnicy mają okazję poznać kluczowe aspekty takie jak sieci komputerowe, bezpieczeństwo, przetwarzanie danych, sztuczną inteligencję (AI) oraz uczenie maszynowe (ML) w środowisku Google Cloud.

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży