Specjalista ds. marki i public relations Zarządzanie - Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Student ukończywszy studia public relations powinien stworzyć składny i skuteczny w reklamie wizerunek danej firmy, producenta, organizacji, marki lub osoby publicznej.

Dzięki dobrze przygotowanemu wizerunkowi może budować dobre relacje z wszystkimi zewnętrznymi czynnikami, jakimi są różni odbiorcy (media, pracownicy, radni, udziałowcy, władze lokalne, pracownicy itp.). Absolwent studiów public relations potrafi analizować i monitorować media, a także oceniać potencjalne kroki wizerunkowe.

Studia Brand Manager oraz public relation dają gwarancję znalezienia pracy w działach PR lub w marketingu, zarówno w organizacjach publicznych, jak i niepublicznych.

W ofercie naszej uczelni znajdą Państwo również inne zbliżone kierunki takie jak E-commerce Manager

studia public relations

Dlaczego warto wybrać studia — specjalista ds. public relations?

Public relations — studia dla osób szukających drogi do szybko rozwijającej się kariery oraz dużych pieniędzy. Studia public relations mogą otworzyć Ci drogę do wielu satysfakcjonujących możliwości pracy. Począwszy od ambasadora marki, poprzez menedżera ds. relacji z klientami, aż po specjalistę ds. sprzedaży i marketingu. Ten wysoko oceniany zawód jest pełen potencjału dla ambitnych kandydatów, którzy wiedzą jak ważne są public relation. Studia na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji niezależnie od tego czy zaczynasz od zera czy starasz się awansować na wyższe stanowisko, mogą sprawić, że Twoje kompetencje wzrosną. W czasach konsumpcjonizmu podstawą udanej reklamy jest dobry marketing marki i jej branding. Studia na UWE dadzą Ci szansę poznać teorię i praktyczne zastosowanie public relation i technik negocjacyjnych przekazywanych przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców naszej uczelni.

Opłaty za studia 

568,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość