Specjalista ds. reklamy internetowej Zarządzanie Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Dzięki poznanej wiedzy student kierunku specjalista ds. reklamy internetowej potrafi tworzyć treści zachęcające do zakupu produktu lub usługi.

Umiejętności specjalisty ds. reklamy internetowej polegają na określeniu adresatów danej reklamy oraz wyodrębnieniu celu danej reklamy. Specjalista ds. reklamy online ustalić treść, miejsce, w którym najlepiej umieścić daną reklamę, sposób przekazu i koszt. Absolwent kierunku specjalista ds. reklamy internetowej znajduje pracę w działach sprzedaży, promocji lub marketingu. Oprócz studiów e-commerce w ofercie znajduje się również wiele innych kierunków o podobnej tematyce, takich jak studia public relations. Zapraszamy!

e-commerce manager

Dlaczego warto wybrać studia — specjalista ds. reklamy internetowej?

Razem zbudujmy skuteczną strategię reklamową marketingu cyfrowego, krok po kroku! Na studiach e-commerce UWE zostaniesz specjalistą ds. reklamy internetowej i nauczysz się tworzyć skuteczne reklamy na największych platformach online, aby Twój biznes i kariera mogły się rozwijać. Jako przyszły specjalista e-commerce dowiesz się krok po kroku, jak tworzyć reklamy, w które ludzie będą klikać, a także jakie elementy sprawią, że reklama jest atrakcyjna. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zwiększenie ruchu na stronie internetowej, zdobycie większej liczby leadów dla firmy czy zwiększenie sprzedaży e-commerce, studia na UWE są dla Ciebie. Teoria w połączeniu z praktycznym kursem przygotuje Cię na praktyczne doświadczenia już od pierwszego wykładu, byś mógł w szybkim tempie stać się e-commerce managerem.

Opłaty za studia 

488,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość