Specjalista ds. sprzedaży Zarządzanie - Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Student na specjalności ds. sprzedaży zdobywa w pełni wystarczającą wiedzę na temat funkcjonowania szeroko pojętego rynku.

Absolwent po specjalności ds. sprzedaży będzie potrafił nie tylko stosować techniki sprzedaży produktów i usług ale także pozyskiwać klientów, z którymi będzie nawiązywał długofalową współpracę. Na specjalności ds. sprzedaży pozna też sposoby realizacji planów sprzedażowych i obsługi partnerów biznesowych.

Przy kształceniu specjalistów ds. sprzedaży korzystamy nie tylko z profesjonalnej kadry naukowej, ale także z doświadczenia i dorobku praktyków, znających doskonale realia tego zawodu.

Jeśli posiadasz już wykształcenie wyższe zapoznaj się z ofertą studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania marketingiem.

W ofercie naszej uczelni UWE znajdziesz także inne kierunki - m.in. studia Zarządzanie Finansami.

 

Specjalista ds. sprzedaży studia podyplomowe

Dlaczego warto wybrać studia specjalista ds. sprzedaży?

Interesujesz się technikami sprzedaży, ale nie wiesz jakie studia dla handlowca lub studia dla przedstawiciela handlowego będą spełniać oczekiwania rynku? Czy w naszym kraju są dostępne studia związane ze sprzedażą w Polsce i za granicą? Specjalista ds. sprzedaży to osoba odpowiedzialna za sprzedaż produktów lub usług swojego pracodawcy. Jednak jego codzienna praca obejmuje nie tylko podpisywanie zamówień, ale także pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z nimi silnych relacji, reagowanie na bieżące potrzeby oraz opracowywanie strategii sprzedaży. Dlatego też ważne jest posiadanie wiedzy, która pozwoli na umiejętne wykonywanie takich obowiązków oraz na zarządzanie sprzedażą. Studia na UWE Ci to umożliwią. Nasza wykwalifikowana kadra zapozna Cię zarówno z teorią, jak i praktycznymi poradami w zakresie handlu. Studia ze sprzedaży to studia dla handlowca, który potrafi obsługiwać programy pakietu Office, zna języki obce, techniki negocjacyjne oraz ma szeroko rozwinięte miękkie umiejętności pozwalające na realizację umów kupno-sprzedaż. Studia na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji to wstęp do prężnie rozwijającej się kariery.

Opłaty za studia 

488,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość