Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna to jeden z naszych kierunków podyplomowych z zakresu pedagogiki.

Kierunek ten cieszy się sporą popularnością, zarówno wśród osób, które właśnie zdobyły tytuł magistra lub licencjata, jak i osób już aktywnych zawodowo, pragnących poszerzyć zakres swojej wiedzy. Studia te są odpowiednim wyborem przede wszystkim dla absolwentów pedagogiki, ale także kierunków pokrewnych, logopedii czy psychologii dziecięcej.

Kierunek ten stworzony został z myślą o osobach, które swoją zawodową przyszłość wiążą z pracą z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcjami poznawczymi. Jeżeli więc jesteś jedną z nich, sprawdź dokładny plan kierunku i dołącz do grona naszych studentów!

Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna

Dlaczego warto studiować Stymulację zmysłów i integrację sensoryczną  na studiach podyplomowych?

Studia na kierunku Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna to kompleksowe i profesjonalne przygotowanie do wykonywania zawodu terapeuty, jak i pedagoga dzieci z niepełnosprawnościami oraz dysfunkcjami. Pod okiem wysoce wykwalifikowanej kadry naukowo-dydaktycznej dowiesz się, jak pracować z pacjentami, prowadzić terapię integracji sensorycznej, zajęcia logopedyczne lub korekcyjno-kompensacyjne. Zdobędziesz także niezbędną wiedzę z zakresu biologii i psychologii.

Zajęcia na naszej uczelni to teoretyczne wykłady, ale także rozwijające i inspirujące zajęcia praktyczne. Wszystkie one prowadzone są w formie zdalnej, za pośrednictwem naszej nowoczesnej platformy edukacyjnej. Dzięki takiej formie studiów, z powodzeniem możesz łączyć naukę z pracą zawodową, odbywanym stażem, a nawet podróżowaniem po świecie!

Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość