Szkoła Psychoterapii WSB-NLU

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Szkoła Psychoterapii to szczególny kierunek studiów podyplomowych z zakresu psychologii.

Charakteryzuje się on przede wszystkim ilością semestrów, których w tym wypadku jest aż osiem. Całość podzielona jest na dwa moduły, po cztery semestry każdy. Podzielone na dwa moduły, starannie opracowany program studiów oraz staż kliniczny w wymiarze 360 godzin pozwalają na niezwykle rzetelne i kompleksowe przygotowanie studentów do pracy w charakterze psychoterapeuty.

Aby zdobyć dodatkowe uprawienia w dziedzinie psychologii, konieczne jest posiadanie tytułu magistra. Jest to wymóg, który potwierdza zdobycie zaawansowanych umiejętności i wiedzy niezbędnej do prowadzenia dalszych badań lub praktyki w tej dziedzinie.

Jeżeli więc psychoterapia jest tym, czym chciałbyś zajmować się zawodowo, koniecznie zgłoś się do nas. Sprawdź szczegóły dotyczące kierunku i już dziś weź udział w rekrutacji do Szkoły Psychoterapii WSB-NLU!

Szkoła Psychoterapii

Dlaczego warto studiować Szkoła Psychoterapii WSB-NLU na studiach podyplomowych?

Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej to kierunek z naszej oferty edukacyjnej, który z pewnością zasługuje na uwagę. Na te podyplomowe studia składa się bowiem aż osiem semestrów starannie przygotowanych zajęć, tak wykładów, jak i praktycznych ćwiczeń. Ponadto, każdy ze studentów Szkoły Psychoterapii zobowiązany jest do odbycia zawodowego stażu klinicznego w wymiarze aż 360 godzin. Wszystko to okiem wyjątkowej kadry naukowo-dydaktycznej, na którą się najlepsi, wysoce wykwalifikowani specjaliści.

Szkoła Psychoterapii to także kierunek, który pozwala studentom na wygodne łączenie kształcenia i pozyskiwania specjalistycznej wiedzy oraz niezbędnych, zawodowych kompetencji z innymi obowiązkami, jak chociażby praca. Wszystkie zajęcia na kierunku odbywają się bowiem w formie online, za pośrednictwem naszej nowoczesnej platformy, dzięki czemu możesz uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca w kraju, jak i za granicą!

Szkoła Psychoterapii

Kryterium przyjęć

Do szkoły psychoterapii WSB-NLU zapraszamy osoby z wykształceniem lekarskim lub psychologicznym.

Nie masz w/w wykształcenia? Dowiedz się jak możesz dołączyć do programu kształcenia na studiach podyplomowych z zakresu psychoterapii WSB-NLU.  

*Uczelnia zastrzega prawo zmian programu w trakcji trwania kształcenia, w celu dostosowania go do aktualnie obowiązujących przepisów.

Opłaty za studia

Czas trwania: 8 semestrów - Czesne: 890,00 zł / miesiąc (10 razy w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość