Sztuczna inteligencja

Studia podyplomowe z zakresu Prawa

Sztuczna inteligencja to roczne studia podyplomowe, które stworzone zostały z myślą o absolwentach prawa lub informatyki, jak i pasjonatach oraz specjalistach szeroko pojętej branży IT.

Na studia zgłaszać się mogą zarówno osoby z tytułem magistra, jak i licencjata. Trwające dwa semestry studia w sposób kompleksowy i rzetelny przygotowują do pracy specjalisty ds. sztucznej inteligencji, zarówno w ujęciu prawnym, jak i IT. Jeżeli chcesz zgłębić swoją wiedzę na temat sztucznej inteligencji oraz możliwości związanych z jej wykorzystywaniem, koniecznie wybierz nasz przyszłościowy kierunek i dołącz do grona naszych studentów!

Sztuczna inteligencja podyplomowe

Dlaczego warto studiować Sztuczna inteligencja na studiach podyplomowych?

Kierunki związane z branżą IT, programowaniem oraz funkcjonowaniem sztucznej inteligencji to obecnie zdecydowanie jedne z najbardziej przyszłościowych kierunków studiów. To doskonały wybór dla osób, które swoją przyszłość wiążą z najdynamiczniej rozwijającą się branżą. Zarówno jej popularność, jak i zapotrzebowanie na specjalistów IT stale rośnie, co stanowi ogromną szansę na satysfakcjonujący rozwój zawodowy dla naszych absolwentów. Przez dwa semestry studiów podyplomowych na kierunku Sztuczna inteligencja będziesz mieć możliwość współpracy, jak i uczenia się od najlepszych, doświadczonych specjalistów, wykładowców i praktyków, zajmujących wysokie szczeble w krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstwach i organizacjach.

Sztuczna inteligencja podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Prawa studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Prawa.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość