Tester oprogramowania

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Tester oprogramowania to kierunek studiów dla absolwentów informatyki lub zarządzania, ale również dla osób, które ukończyły inne kierunki i poszukują dodatkowej specjalizacji, umożliwiającej im pewnie wejście na rynek pracy.

Praca w charakterze testera oprogramowania to dla wielu osób idealny pierwszy krok na zawodowej ścieżce w świecie IT. Podczas trwających dwa semestry studiów na kierunku Tester oprogramowania poznasz najważniejsze zasady funkcjonowania oraz pracy z najnowszymi technologiami, dowiesz się, w jaki sposób skutecznie testować i analizować oprogramowania, jak również wyciągać odpowiednie wnioski, prowadzące do jego ulepszenia. Zainteresowany? Koniecznie sprawdź szczegółowy plan kierunku i dołącz do grona naszych studentów!

Tester oprogramowania podyplomowe

Dlaczego warto studiować Tester oprogramowania na studiach podyplomowych?

Studia na kierunku Tester oprogramowania to doskonale przygotowany program zajęć, stworzony przez doświadczonych specjalistów. Nasza wykwalifikowana kadra to nie tylko pracownicy naukowi, ale także fachowcy, którzy na co dzień pracują z najnowszymi technologiami. Dzięki temu są oni w stanie przekazać swoim studentom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności i kompetencje. Zajęcia, które odbywają się w ramach kierunku Tester oprogramowania, prowadzone są w sprzyjającej nauce atmosferze, w nowoczesnych i wyposażonych salach. Oprócz wykładów i ćwiczeń, prowadzone są również ciekawe warsztaty, symulacje oraz spotkania z osobami z branży.

Tester oprogramowania podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość