Testy psychologiczne w pracy psychologa

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Testy psychologiczne w pracy psychologa to szczególny kierunek studiów podyplomowych z zakresu psychologii.

Obejmuje on bowiem niezwykle istotną część pracy niemal każdego psychologa czy terapeuty, jaką są odpowiednio przygotowane testy, jak i umiejętnie wyciągnięte z nich wnioski. Kierunek ten stworzony został z myślą o absolwentach psychologii, pragnących poszerzyć zakres swojej wiedzy i umiejętności o ten jakże istotny segment. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat umiejętnego posługiwania się testami psychologicznymi, jak i trafnej ich analizy, koniecznie dołącz do nas. Sprawdź szczegółowe informacje na temat kierunku Testy psychologiczne w pracy psychologa i już dziś dołącz do grona naszych studentów!

Testy psychologiczne w pracy psychologa

Dlaczego warto studiować Testy psychologiczne w pracy psychologa na studiach podyplomowych?

Kierunek Testy psychologiczne w pracy psychologa to odpowiedni wybór dla osób, które zawód psychologa pragną poznać od samej jego esencji. Na umiejętnie stworzonych i przeprowadzonych testach psychologicznych opiera się bowiem niemal każda diagnoza; obok rozmowy, połączonej z wnikliwą obserwacją i wyciąganiem wniosków, są one podstawowym filarem pracy z pacjentem. Przez dwa semestry nauki na kierunku Testy psychologiczne w pracy psychologa prowadzić Cię będzie wykwalifikowana i doświadczona kadra naukowo-dydaktyczna. Są to wyjątkowi specjaliści, którzy nie tylko zajmują się dalszym przekazywaniem swojej wiedzy i kompetencji, ale także pozostają aktywni zawodowo, na co dzień pracując ze swoimi pacjentami. Wszystkie zajęcia w ramach kierunku odbywać się będą w wygodnej i nowoczesnej formie zdalnej, dzięki czemu z łatwością połączysz swoje kształcenie z pracą zawodową czy innymi obowiązkami.

Testy psychologiczne w pracy psychologa

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość