Trener umiejętności społecznych

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

W ofercie edukacyjnej naszej uczelni UWE znajdziesz aż 14 atrakcyjnych i rozwijających kierunków podyplomowych z zakresu pedagogiki.

Jednym z nich jest kierunek Trener umiejętności społecznych, który nie bez powodu cieszy się dużą popularnością, zarówno wśród świeżo upieczonych absolwentów, jak i osób, które od kilku lat są już aktywne zawodowo, ale zapragnęły kontynuować swoje kształcenie. Studia przygotowane zostały z myślą o absolwentach pedagogiki, ale i innych, pokrewnych kierunków. Trener umiejętności społecznych to odpowiedni wybór dla osób, które swoją zawodową przyszłość wiążą z pracą z dziećmi i młodzieżą wymagającą specjalnego podejścia wychowawczo-pedagogicznego.

Jeżeli chciałbyś zdobyć niezbędną wiedzę i kompetencje w zakresie trenowania i nauczania umiejętności społecznych, zgłoś się do nas!

Trener umiejętności społecznych

Dlaczego warto studiować Trener umiejętności społecznych na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe na kierunku Trener umiejętności społecznych to doskonały wybór dla osób z tytułem magistra lub licencjata, które pragną poszerzyć swoją wiedzę o tenże zakres. Trwające dwa semestry studia w sposób kompleksowy i rzetelny przygotowują do wykonywania obowiązków zawodowych, związanych z edukowaniem i prowadzeniem dzieci oraz młodzieży o szczególnych potrzebach.

Na program studiów składają się wykłady, pozwalające na uzyskanie teoretycznej wiedzy, jak i ćwiczenia praktyczne, dzięki którymi zdobędziesz potrzebne kompetencje zawodowe. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów. Zarówno wykłady, jak i ćwiczenia odbywają się w formie zdalnej, za pośrednictwem naszej nowoczesnej platformy.

Trener umiejętności społecznych

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość